Prikazati pojedinačan prilog
  #8  
Staro 22.02.2010, 14:14
Deki
Gost
 
prilozi: n/a
Hvala, hvala. Imas pravo Vumi ja sam jedan od prvih koji je uspeo da dodje do ovog detektora, sa novim drzacem, jer onu seriju su povukli sa sivim kopcama na drzacu, dolazilo je do pucanja plastike, rekli su da je bila greska u plastici, pa je sad skroz crn drzac a i one kopce de se teleskop produzava ili smanjuje. Detektor je izuzetno lagan a imam osecaj da je izuzetno jak, sto je najvaznije nema sta da klima na njemu. Sto se tice gustih suma mislim da ima veliku prednos jer nema sta da se zakaci na grancicama posto nigde nevisi kabal, a elektroniku mozes da stavis na kaisu jer na drzacu je drzi magnet, znaci samo je skines i stavis na pojas, ili ukljucis slusalice i nema sta da ti smeta. Nazalost ja nemogu da naprvim test na terenu do 20. Marta ali sam zato naprvio test u vazduhu. Uau mogu reci, bukvalno u ovom aparatu imas tri ili cetri aparat. Kako? Ovaj aparat ima, XP Gold Power, Gemax ll, Deus i mozes tri programa da nastelujes po tvojoj zelji, recimo ono sto najvise trazis, ima 4 frekfrence od 4 do 18, naravno mozes rucno da menjas a mozes da ostavis na automatko, odlican disk. odlican sens. jednostavan za programiranje i za pocetnike ko sto sam ja. Dubinu ima istu kao i svi XP detektori, jedino ko sto rekoh ako hocu da trazim nesto vece i dublje koristim Gemaxll ako hocu da trazim nesto zuto i sitnije ona Gold power, ako hocu mnogo brzo da trazim onda Deus, znaci imam vise detektora u jedan. Probao sam i stvarno sve to lepo radi ( u Vazduhu ). Boze zdravlje na Grill Party imacete prilike da ga probate ko bude dolazio. Na ove kopce sam Vumi mislio sto su na slicu u crvenom krugu. Pozdrav svima
prikačene grafike
Tip dokumenta: jpg Deus XP.JPG (74,5 KB, 34x prikazano)
Tip dokumenta: jpg Deus.JPG (76,7 KB, 27x prikazano)
odgoovorite sa citatom