Prikazati pojedinačan prilog
  #1  
Staro 30.08.2008, 02:18
tragac
Gost
 
prilozi: n/a
ostaci od exit-ovaca

Sinoc sam se dao u trazenje po plazi gde su se exit-ovci kupali ,suncali,spavali,i odavali ovozemaljskim posastima.Na zalost posto smo mi siromasna zemlja siromasne su nam i plaze odnosno nalazi sa njih tako je najveca i "najvrednija"kovanic a od 20 dinara sadasnjih naravno,za njom slede sve ostale kovanice tj.kusuri od kupljenog piva jer cepovi su prednjacili.Ima i jedna iz inostranstva, 10 lipa.
Sve ovo bi bilo jedno lepo vecernje setanje po plazi da na jednom mestu moj XP nije odao jedan prilicno visoki ton,Poceo sam sa kopanjem kada sam stigao do dubine od oko 30 cm pojavila mi se voda jer sam bio blizu obale.Tu su nastale muke.Ton se i dalje oglasavao kada prelazim preko rupe a u rupi nista.Zasukao sam rukave i bogami stigao do 60-tak cm ali iz rupe sa vodom nista se nije pojavljivalo.Kontrol a je ponovo davala isti ton.
Molio bih iskusnije korisnike odnosno nekoga ko koristi XP Goldmax power da mi kaze sta bi moglo da da izrazito visok ton koji nisam uspeo da dobijem provlacenjem ni jednog meni poznatog metala ispred sonde?
Sutra cu uraditi fotke pa cu postaviti ono malo sirotinje sto sam pronasao...
odgoovorite sa citatom