TEMA: San
Prikazati pojedinačan prilog
  #23  
Staro 07.04.2011, 18:12
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 55
prilozi: 7.897
Zahvaljivao se: 157
Dobio je 1.063 zahvalnice(a/u) za 409 priloga
Hvala ti na lijepim rijecima. Sto se tice osnivanja foruma iz, kako ti rece, sitnih interesa, ne znam kakve ja to sitne interese imam od ovog foruma, osim da svaki dan gubim vrijeme i da se prepirem sa ovim ili onim clanom i sto mi svaki dan stizu svakojaki emaili sa svakojakim sadrzajima (i tvoj je slican ostalima). Ne vidim razlog zasto scoje probleme ili svoju frustraciju iskaljujes na meni, ali to je tvoje pravo, mada mislim da nisi sasvim u pravu (ne kazem da nisi nikako u pravu).
Mene zanima jos i to, da li si ti stvarno mislio da cu ja otvoriti podforum koji sam napomenuo tj onaj koji bi se bavio spiritualizmom? Bice da si taj moj tekst shvatio isto kao i onaj prilog u kojem kazes da sam postavljao fotografije golih g..a.
Ovaj forum, kao i svi drugi forumi (to ti je sigurno poznata stvar) ima i dio u kojem se nalaze teme koje nisu povezane sa glavnim sadrzajem foruma i tu je mjesto gdje svako moze otvoriti temu po svojoj zelji i pisati o svemu sta mu je zanimljivo. Niko tebe ne tjera da ulazis u taj dio foruma i citas sadrzaj istoga.
Sto se tice strucnosti clanova foruma, ja tu ne mogu nista. Ne mogu ja natjerati tamo nekakve strucnjake da se registriraju ovdje na forum, kako bi ti citao samo strucne tekstove o ovom ili onom nalazu (zao mi je). Vjerovatno na netu postoje i takve stranice (postoje) i tamo mozes uvijek ucestovati i raspravljati o cemu ti volja. Clanovi ovog foruma su vecinom obicni ljudi, kao sto sam i ja, nikakvi strucnjaci u nekoj oblasti, ali oni su ovdje da se druzimo i zezamo zajedno (povezuje nas isti hobi, nekog vise nekog manje).
Sto se tice Enigme, njemu hvala na svemu sto cini za forum i nadam se da cemo se jos dugo druziti sa njim (inace, poznajemo se i licno).

Sto se tice tvoje izbrisane teme o Libiji...
Od pocetka je na forumu bilo zabranjeno pisati o politici i slicnim stvarima, jer i sam znas da forum sacinjavaju clanovi svakakvih nacionalnosti i znas sta se sve desavalo zadnjih godina izmedju njih. Zbog toga ne zelim da se povede bilo kakva tema u vezi politike i sl. Zbog takvih stvari je forum vec izgubio par strucnih ljudi i ja ne zelim da se to vise desi, posto ih nemamo previse i bilo bi steta da ih bude jos manje.
U slucaju da mislis da sam se ja od tebe ili bilo kog drugog okoristio na neki nacin...recimo direktno tvojim novcanim prilogom kojim si sponzorisao forum, ja sam spreman da ti vratim taj novac, nikakav problem, ali bih te zamolio da ne sudis o mom intelektu i mom moralu na osnovu ovog foruma, isto ako sto ni ja ne sudim o tvom intelektu i moralu na osnovu tvojih pisanja ovdje.
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom