Prikazati pojedinačan prilog
  #23  
Staro 06.06.2008, 23:20
Korisnička slika od Enigma
Enigma Enigma je offline
°°°EnigmA°°°
 
Registriran : 20.12.2006
Starost: 64
prilozi: 8.898
Zahvaljivao se: 114
Dobio je 935 zahvalnice(a/u) za 543 priloga
Citat:
citat od I.Dzon Prikažite prilog
Neki testovi nisu tacni kako se prikazuju.Recimo kako ti rece kamenovit teren.Tu sigurno ima puno minerala .Gde ima puno minerala Garet ne moze da radi, veruj mi imao sam jedan stariji model x7 veoma dobar ali gde ima minerala tu poludi i ima bas mnogo laznih signala.Koliko sam upoznat i ovi novi modeli istog su takvi.Malo je tih koji rade u mineralizovanim terenima ( mislim detektora ) i postizu dobre rezultate.Takvi su tereni u celoj Evropi a narocito na terenima bivse Juge.Kao sto sam rekao ja sam se snadbeo sa masinom i veoma sam zadovoljan za sada samo pojedini testovi ali verodostojni i orginalni.Sledeci detektor koji bih kupio je G-max 2 ili kako vec.Crni mi je svedok srebrenjak precnika 30mm u vazduhu je uhvatio na minimalno 70 cm a moze i do 80 cm i to jasno i glasno stim sto imas nekoliko tonova.Da li ti ovo nesto govori.Moze Vumi da ti kaze nesto vise o tome ali on se ustrucava od hvalisanja jer ih on prodaje pa to mora neko drugi da kaze.Moze neko drugi ko radi sa tom masinom a ovde ih ima.Sto se tice sondi i te kako je bitno da li od 22.5 ili 28 cm.Recimo Whites je izbacio dobre ****je masina ali su previse komplikovani bar za mene jer imaju previse programa i ako samo jednu stavku pogresis od 20-30 cist promasaj pa ljudi kazu da ne radi kako treba, ali te masine nisu za dublje nalaze kako sam ja skontao( ako gresim neka me neko ispravi).Licni moj predlog je G-max.Puslusaj i ostale pa sam donesi zakljucak.Samo jos nesto sto vise budes cekao i birkao docices u zabunu i nista neces uraditi.Pozdrav.
XLT sa 24,2 cm sondom se može isprogramirati da ide jako duboko, cijena velike dubine je loša, ali još uvijek upotrebljiva diskriminacija.
Što se tiče jako mineraliziranog tla, također, ali dosta gubi na dubini.
odgoovorite sa citatom