TEMA: emisija
Prikazati pojedinačan prilog
  #45  
Staro 23.02.2013, 12:50
Korisnička slika od eclipse4
eclipse4 eclipse4 je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 12.03.2008
mjesto: klitorici
Starost: 42
prilozi: 3.684
Zahvaljivao se: 15
Dobio je 29 zahvalnice(a/u) za 18 priloga
Citat:
citat od Alexx Prikažite prilog
.......Ono sto je za nas dobro je to sto zakon ipak ima rupa tako da mozemo da se vadimo, pod uslovom da nismo na oznacenom i ogradjenom arheoloskom nalazistu........
ta rupa ili rupe koje pominjes ce biti popunjena i pre no sto krocis u sudnicu,i to ce biti bas lepo i elegantno popunjena sa slatkim kremom od gore
jer pre sudjenja neko cita sve to i sprema ti tuzbu,a najgore je to sto uglavnom u svakom zakonu posle clana tog i tog i tcke te i te,stoji nesto poput "menja se","dopunjuje se" ili tako nsto da ne ispadne da lupam,uglavnom,ako im je cef nakacice ti nesto za vrat i to je.

Citat:
citat od Alexx Prikažite prilog
..... Imao sam susret sa policijom na terenu, i mogu vam reci da ishod susreta zavisi od toga koliko pandur poznaje ovu materiju......
to je isto kao da si rekao da te policija zatice kako obijas auto a ti mu kazes da je to tvoj auto i on te pusti,jer on zapravo nezna dal je to tvoj auto ili nije,jer su ti dokumeta ostala kuci.
nema on sta da poznaje i nepoznaje materiju,sud poznaje materiju,on je tu samo da te privede ako je po pozivu ili da te opet privede jer tako hoce iz meraka ili da te pusti ako ga zabole sta radis a nije po prijavi,tj ako je covek na svom mestu.
sta si ocekivao da ce nekog da veze za drvo dok zove u stanicu,da opise situaciju u detalj pa ce posle iz stanice dobiti dgovor sta dalje?ili ce po njivi da se raspravljaju sa tobom i da ti tu i sude?.....jok oni dolaze dvojica i jedan i drugi su i policajci i svedoci. a na sudu se tebi najverovatnije ni nece tebi obracati,kao ni ti njima jer sud resava sve ne policija.oni samo sprovode zakon a drugi ti pecate sudbinu.

Citat:
citat od Alexx Prikažite prilog
Mozda ce vas pustiti kao mene, ili ce vam privremeno oduzeti detektor uz pretnju podnosenja prijave.
detektor ce svakako biti oduzet,dok se ne ustanovi sta si uradio,a oduzimaju ti ga s razlogom da ne bi mogao slucajno u medjuvremenu dok se branis sa slobode da nestane,polomi,izgub i i samim time ostanu bez orudja sa kojim je izvrseno krivicno delo.
i veruj mi to nije pretnja podnosenja prijave jer ako ispunjavas uslove za kandidaturu prekrsioca zakona prijava (poziv) ti polako stigne na kucnu adresu.

Citat:
citat od Alexx Prikažite prilog
Jedini pravi odgovor: izgubio sam u lovu ili setnji ogrlicu, narukvicu, sat i tako to a vrlo mi je vazna uspomena, i mogu se zakleti da mi je bas ovde negde ispala. Koliko mi je vredna uspomena vidi se po tome sto sam kupio ovu spravu sto pisti da je nadjem, normalno ne pominjete rec detektor.
jedini pravi odgovor koji si ti ponudio verovatno znaju i pticice na grani,a oni su se sigurno naslusali upravo takvog odgovora od svakog koga su zatekli sa detektorom u ruke,naravno treba izbegavati reci da vam je cilj bio potraga za novcicima,samo,dokaz ni materijal ce uvek biti u dzepovima,sem ako nisi nista nasao do njihovog dolaska,i jedino ce to bii olaksavajuca okolnost,drugih nem.
tako da te price o lancicima,satovima i dugmicicima okacis macku o rep,sto se ticu da ti veruju,ali je ipak bolja nego da kazes da trazis bas to sto trazis.


Citat:
citat od Alexx Prikažite prilog
A na pitanja koja ce vam on postaviti odgovarate: sta rekoste, ar arhe aaaa arheologija. Aaaaa to vam je ono sto kopaju kosti od mamuta. Pobogu, nemam ja pojma o tim slonovima. Mogu da se zakunem da ih ovde nema. Malo sale, naravno. Ozbiljno, nemojte tumaciti zakon kako se vama svidja. Ali, ovu moju salu upamtite, mozda ce vam stvarno nekada trebati na terenu. Ih, ala sam se ja raskenjaooooo.
e vidis da sam te ja pukim slucajem zateko na terenu,a verujem i bilo koji drugi policajac i pocinjes da mi prodas ove fazone,i pravis budalu od sebe (NE MISLIM LICNO NA TEBE),a pritom pokusavas i od mene da pravis budalu,jer niko nije siso vesla nit je toliko malouman da bi pao na tu foru da neznas cime se bave arheolozi ili da se to sto drzis u ruke zove "sprava koja pisti" jer vise lici na neku indijansku napravu ili poglavicu nego na srpsku rec,ja bi se licno potrudio da te na sudu urnisu,naravno ako ima temelja za to

i za kraj posto stalno neke tenzije po forumu,ovo se ne odnosi na bilo kog nit na tebe medju njima,samo iznosim svoj stav misljenje i logiku.
__________________
http://img715.imageshack.us/img715/6438/oie11018399nylqno0.gif

Promijenjeno od eclipse4 (23.02.2013 u 12:59 sati)
odgoovorite sa citatom