Prikazati pojedinačan prilog
  #48  
Staro 03.03.2009, 16:03
tragac
Gost
 
prilozi: n/a
Bane kazes:
4. osim toga Goldmaxx/ kao i svi drugi XP-ovi/ je aparat za koji moze da se uvede u red u najgorem slucaju bukvalno za oko 5 do 9 sekundi jer su primarna stelovanja obelezena na samom aparatu crvenom bojom
Cemu uopste tvoja primedba da obratimo paznju na stelovanje, i kritika da ja nemam iskustva (ili mozda mislis da sam ja debilan)kada je za ovaj aparat pocetniku potrebno svega 5-9sekundi da ga nasteluje..Ili je to mozda pravo kritike "starijeg"clana foruma koji se "onako usput" bavi distribucijom XP-a i svih ostalih aparata?
Dalje kazes:
ps. mislio sam da si za desetak meseci koliko imas detektor pored gomile teorijskih expertiza pokusao barem malo da se igras sa njim i vidis kako reaguje na promene u stelovanju i na razlicite metale i da ti zato nece biti potrebno necije savetovanje oko stelovanja.
Kao prvo ja sam XP kupio jer to sebi mogu da dozvolim.Da li cu ga drzati u ormanu,testirati VAZDUSNE METE ili ici na teren jedanput godisnje to je moja stvar. Mi ovo testiranje nismo radili za tebe i zbog tebe nego prvo za sebe pa onda i za sve clanove foruma a obzirom da je tema postavljena 27.02.2009. i za svega 4 dana ima 577 citanja ,a sto vlasniku foruma sigurno odgovara,mislim da je svaki tvoj komentar izlisan.Ali kada si vec upao u pricu na pocetku i posejao pamet za stelovanje,odmah sam ti rekao da navedes KAKVO?Tvoj odgovor tj.pljuvanje po testu,je stigao tek za dva dana,
Na kraju postavi ti neku "nebudalastu" temu i kontrolisi joj gledanost.
Naravno, bilo bi tesko pored Kratkog i Vumija prosipati znanje obzirom da oni rade sa XP aparatima verovatno duze od svih nas zajedno.
Dalje su tvoje reci:
dzabe internet i reklamni filmovi , dzabe saveti, dzabe beskonacno mlacenje sondom po vazduhu,
Evo jednog "vazdusnog" experta za XP:
http://www.youtube.com/watch?v=NjCc8...eature=related
Bas me zanima kakv bi ti njemu uputio komentar za mlacenje po vazduhu?
Prelistaj malo svoju svesku koliko si detektora ili cega drugog prodao zahvaljujuci upravo internetu.Ja u nju svakako ne zelim da zavirujem ali znam da:"ne kudim onog ko me lebom rani".
I jos ovo:
u pravu si da citam samo ono sto mi odgovara i da neke stvari ne citam uopste , jer cesto ima toliko budalastina ili milion puta pokrenutih istih tema da stvarno nemam volje da ucestvujem u takvom pisaniju.
Bane ja ne mogu da vodim statistiku ali je moderator svakako ima, da svakoga dana bar 3 nova posetioca posete ovaj forum i za te ljude koji su prvi put u kontaktu sa nalazistima,nalazima , kartama, detektorima sve je NOVO (govorim o onim ljudima koji pristupe forumu radi pitanja ili nekih komentara).Da li su oni budale sto postavljaju pitanja koja su vec bila na forumu.Na kraju svi smo mi razliciti i nismo rodjeni svi za sve.
A, ako ti mislis da se mi ovde bavimo budalastinama zato sto se ceo forum svodi na tri teme a to su:detektori,nalazis ta i nalazi,ti predji na neki drugi forum koji ce ti prosiriti vidike.Internet je mnogo sirok :lepo ponasanje,opsta kultura,laka zarada(prevarama)sve covek moze da pronadje sem DOMACEG VASPITANJA.
odgoovorite sa citatom