Prikazati pojedinačan prilog
  #410  
Staro 16.12.2013, 17:17
Grga Grga je offline
Iskusni korisnik
 
Registriran : 03.02.2007
Starost: 68
prilozi: 497
Zahvaljivao se: 28
Dobio je 67 zahvalnice(a/u) za 49 priloga
Pazi ovo ''klize prema istoku''... Prije će biti da se Zemljina os naginje. Ako se naginje, a naginje se sigurno, pa uzimajući u obzir da se Mjesec godišnje od Zemlje udalji 4 cm, što je znanstveno dokazano, mora se ovako ''dramatično'' topiti led i dizati nivoe mora i oceana. Kad se Mjesec konačno otkine od Zemljine orbite vratit će se i moje Panonsko More, pa stoga odoh sagraditi vikendicu na vrhu planine Psunj. Možda se i predomislim pa preselim na Kozaru ili Motajicu. Napravit ću si mali čamčić i vezati ga za alke na Kozari. Uvjeravaju me neki mještani Potkozarja da su vidjeli pomenute alke, ali... nikako ne šalju foto dokaz...
Na Motajici znam da postoji dokaz. Bila je reportaža na jednoj BiH TV ali nemam pojma kojoj. Doduše nisu alke već kameni okomiti stupovi, nakrivljeni niz padinu i kao da su pri dnu izlizani nekim okruglim predmetom (možda štrikom) što pravi trenje. Čak su i ''arheolozi'' amateri kopali oko stupova tražeći skriveno blago...
Ako itko ima više podataka o ove dvije planine neka se javi da priključim mojim zabilješkama...
Hvala unaprijed...
odgoovorite sa citatom
Korisnici koji su se zahvalili korisniku Grga na prilogu