TEMA: Popravak
Prikazati pojedinačan prilog
  #1  
Staro 05.08.2017, 14:59
Korisnička slika od Solidus1
Solidus1 Solidus1 je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 05.07.2014
prilozi: 829
Zahvaljivao se: 583
Dobio je 1.144 zahvalnice(a/u) za 388 priloga
Popravak

Jednom sam već napisao da mi aparat ponekad iznenada dobije slab ton i onda nakon nekog vremena se vrati u normalu. U zadnje vrijeme kad bi bio na deponiji mi je postajao i jako nemiram i počeo mi pokazivati gotovo iste brojeve za različite metale. Zadnji put kad sam ga upalio i počeo tražiti nisam imao nikakav signal i u prvi mah sam mislio da nema ničeg jer sam vidio da me neko provalio i na par mjesta kopao. Informaciju je mogao pokupiti jedino na forumu jer sam mjesto detaljno opisao. Izvadio sam kovanicu iz novčanika i bacio ju na zemlju ali od aparata ni vau. Dodirnio sam aparat kod konektora i odmah je počeo na trenutak nekontrolirano pištati. Odmah sam se zabrinuo i počeo računati iznos i isplativost popravka jer nisam znao što je. No kad sam došao kući i stavio malu sondu radi kontrole sve je bilo jasno i stvar je u svoje ruke uzeo mlađi naraštaj koji je slične probleme imao sa gitarom. Rastavio je konektor i vidjeli smo da je žica br. 4 potpuno odvojena. Ostale tri je odlemio (broj 5 je prazan) i sve doveo na istu dužinu, zalemio, sastavio konektor i Bingo, stvar radi. Sad treba samo dočekati da prođu vručine i proći ona mjesta koja su me ostavila u nedoumici jer sam smatrao da još nešto mora biti.
odgoovorite sa citatom
Korisnici koji su se zahvalili korisniku Solidus1 na prilogu