Prikazati pojedinačan prilog
  #13  
Staro 01.03.2012, 10:55
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 55
prilozi: 7.897
Zahvaljivao se: 157
Dobio je 1.063 zahvalnice(a/u) za 409 priloga
Meni je pinpointer masina koja ne smije biti previse jaka tj ne smije hvatati nekakav novcic na nekih 5,6 ili 7cm udaljenosti, to mogu onda uraditi i samom sondom od detektora. Znaci, ja vise volim uredjaj koji ce taj novcic uhvatiti samo na 1cm udaljesti jer znam, kada dobijem signal, predmet se nalazi kod samog vrha pinpointera. E sad, neko zeli jos dodatnih stvarcica na tom uredjaju, neko hoce, vibrator, neko hoce i svjetlosni signal neko hoce i svjetlo za osvjetljavanje neko hoce da sa njim roni pod vodom, neko hoce da sa njim moze otvarati flashe piva, konzerve i sl., e to se naravno sve deblje placa a i nije toliko neophodno. Ja licno, kada sam u Bosni, imam nekakav od 20 ili 30 eura i ja sam njime zadovoljan, mada ga i ne koristim bas cesto, jer ne volim puno stvari nositi sa sobom na teren. Dok, ja izvadim pinpointer iz futrole dok ga ukljucim (neki modeli se moraju ukljuciti a neki se ukljucuju opet automatski kada se pritisne dugme itd itd), ja za to vrijeme mogu rukom provjeriti ono malo zemlje sto iskopam .
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom