Prikazati pojedinačan prilog
  #87  
Staro 10.01.2013, 11:13
Korisnička slika od banebeograd
banebeograd banebeograd je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 21.03.2006
mjesto: Srbistanski tamni vilajet
prilozi: 993
Zahvaljivao se: 19
Dobio je 42 zahvalnice(a/u) za 30 priloga
Citat:
citat od Cule68 Prikažite prilog
za fisher mislim da ta firma vise nepostoji da ga je preuzeo texnetics,a zadnje serije fishera su pravljene u kini...tehnetics 75 made in usa je mnogo dobar aparat....
fisher naravno postoji jos uvek, samo je americka firma first texas fuzionisala vise kompanija u svoju ,
pa tako /pored bezveznog bounti huntera/ tamo postoje teknetiks i fisher kao brendovi koji se uporedo proizvode i prodaju,
i koji su prakticno isti detektori koji se samo po malo "hardverski" razlikuju dok je "softver" tj unutrasnjost i funkcionalnost identicna.

fisher je samo neke prve serije mislim modela f5 radio prvobitno u kini ili vec negde na dalekom istoku ,
ali kako su napravljene neke sistemske tehnicke greske u toj proizvodnji,
fisher je odustao od toga i mislim da se vise nista tamo ne radi
a cak ako se i pravi u kini to ne znaci da te aparate treba disvakilifikovati zbog toga,
jer svi ozbiljni brendovi vode racuna o kvalitetu proizvodnje,
i uopste ne sumljam da kinezi mogu da pruze zadovoljavajuci kvalitet i kvantitet kad ih neko za to zaduzen kontrolise

inace s obzirom da imam dosta dodira sa teknetiksom a i sa fisherom, reci cu da je na mene u zadnje vreme bolji utisak ostavio teknetiks,
pre svega izgledom, robusnoscu , ergonomijom i cini mi se za nijansu kvalitetnijom izradom i materijalima ,
a sto je najbitnije kod nas , teknetiks je i 20 i vise % jeftiniji od fishera,
pa ko voli nek izvoli...
odgoovorite sa citatom