Prikazati pojedinačan prilog
  #28  
Staro 13.12.2007, 02:11
IVLIANVS
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od Vumi Prikažite prilog
@Ivlianus

Sto se tice brisanja tvojih postova...sam si mi napisao u PP da ti izbrisem sve postove, sto ja ipak nisam ucinio.
Sto su ti izbrisani postovi o prodaji detektora i o mikroskopu to ne znam (ako i jesu uopste)...mozda se radi o tome da je kompletan podforum "BAZAR" iskljucen za priloge.


Nauci vec jednom da je forum mjesto gdje se svako moze oglasiti sa svojim misljenjem, nije bitno da li se ono tebi dopalo ili ne.

Eto, i ovaj put sam ti poklonio prilicno vremena i zamolio bih te da prestanes pisati svasta o (meni) nama.

Tacno je da sam ti poslao PP u kojoj sam te zamolio da me obrises sa Foruma i da obrises sve moje postove.Razloge sam vec naveo...

Dalje..moj oglas je bio u bazaru.Obrisan je i meni vise nije dozvoljeno postavljati priloge u njemu?!U redu,preci cu preko toga
Preci cu i preko Enigminog komentara u vezi mog pronalaska:
"pronadjoh na internetu isti takav komad-samo original"
to nije iznosenje misljenja-to je prepotentan i zloban komentar nekoga ko misli da je popio svu pamet ovog sveta u vezi arheologije.
Ja sam u zivotu samo jednom drzao fals u ruci i nikad vise...Imam 41 godinu i ponosno mogu da kazem kako trazim novcice od svoje 7 godine.Tada sam sa ocevim vojnim asovom iskopao prvi novcic u Licinijusovim termama-koji i dan danas stoji u albumu.
Mnogi se pitaju-zasto sam i dalje na ovom forumu kad sam tako ogorcen na moderatore.
Zbog toga sto je moja ljubav prema arheologiji veca od bilo kakve sujete.
I zaista cemu sva ta prepucavanja oko gluposti.
Ja cu istog trenutka da prestanem ali zelim minimum postovanja i izvinjenje od nekih ljudi.
Evo ja se prvi izvinjavam svima koje sam uvredio nekim svojim postovima-vrlo sam impulsivan i ivek kazem ono sto mislim-zato bas u zivotu nisam najbolje prolazio...samo sto se tice posla i novca.
Ja sam svoje teske miliarense i zlatnike odavo pronasao-to su moja zena i dvoje dece.
Sve ostalo je p..... dim