Prikazati pojedinačan prilog
  #1  
Staro 24.05.2012, 12:57
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 55
prilozi: 7.897
Zahvaljivao se: 157
Dobio je 1.063 zahvalnice(a/u) za 409 priloga
Zanimljivi email

Nisam mozda nikada (ili ono bijase 1x do sada) htio da vas zamaram stvarima poput tekstova u emailima koji dobijem kada nekog izbrisem sa korisnicke liste.
Doticni, bivsi, korisnik, koji je registriran pa je navodo zaboravio lozinku, poslata mu je i nova lozinka ali on vjerovatno nije htio ili nije znao kako ovdje sve funkcionise, nije dolazio na forum (ili nije ucetovao u radu istoga), sto je dovelo do toga da se isti, nakon odredjenog vremena izbrise sa korisnicke liste, salje sledeci Email:

CITIRAM (tj kopija )

"Nije mi dozvoljen pristup forumu.Izbacen sam sa foruma bez i jednog objasnjenja.Taman pomislih da sam naisao na vrhunski forum sto se profesionalnosti tice, ali nazalost ipak ste vi najobiniji divljaci sa balkana.Ostanite lepo vi na vasem forumu i mlatite praznu slamu jer pojedine prazne glave samo to i umeju.Hvala na paznji i dovidjenja."

--------------------------------------------------------------------------------
From: Forum <admin@vumidet.net >
To: misko23777@yahoo.com
Sent: Tuesday, February 7, 2012 1:56 PM
Subject: Vaša nova lozinka za Vumis Antika Forum


Pozdrav Misko,

Kako ste željeli, dodijeljena vam je nova lozinka.

Nova lozinka glasi:
Korisničko ime: Misko
Lozinka: Xxxxxxxx

Lozinku možete promijeniti na sledećoj stranic:
http://www.vumidet.net/forum/xxxxxxxxx

Prijateljski pozdrav

Forum tim



Obozavam ovakve tipove koji su uvijek najpametniji i misle da drugi treba na njih da paze i da ih maze kao sto to rade njihove majke kada ih uzmu u svoje krilo. Ovo su stvari o kojima sam uvijek pricao i zbog kojih su uvedena ovakva pravila na forumu. Ljudi jednostavno nemaju karaktera i ne zanima ih sto ce neko zbog njihove nemarnosti izgubiti dosta svoga slobodnog vremena i zivaca. Ovakvi su u stanju registrirati se svakog mjeseca i opet im nesto nebi bilo u redu i po njihovoj volji. Gade mi se ovakvi tipovi i nadam se da ce se vremenom ovakav sljam iskorijeniti sa zemlje.

Gore imate i njegovu email adresu pa ako ga licno poznajete pozdravite ga i prenesite sta sam rekao...
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom