Prikazati pojedinačan prilog
  #1  
Staro 23.08.2005, 08:34
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 54
prilozi: 7.894
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 1.061 zahvalnice(a/u) za 408 priloga
Trazi se pomoc nadarenih :)

Posto nemam bas previse vremena a ni neki posebano dobar program za obradu slika (Photoimpakt 7) zamolio bih vas da mi pomognete oko izrade samoga naslova foruma. Znaci ovaj naslov ispisan plavim slovima (Vumi's antika). Slika bi trebala da bude u GIF formatu ali nije problem ni neki drugi format jer to bar mogu sam prebaciti. Sto se tice same velicine i ona nije presudna jer ja bih je uredio da bude kako treba. Najveci problem sto ja imam sa mojim programom je taj sto nemam mogucnost pravljenja slika bez pozadine. Ako neko ne zna na sta mislim neka pogleda samo smajlije na ovom forumu i primjetice da su neki uokvireni a neki nisu. Znaci nama treba slika koja nije uokvirena jer se sam okvir tesko moze uklopiti u pozadinu same stranice na kojoj se nalazi i naslov. Znaci svi prijedlozi su dobrodosli i naravno sam izgled bi trebao odgovarati vrsti foruma. Napomenuo bih samo jos jedno. Sama visina slike ne bi trebala biti veca od recimo 200pixli.
Nadam se da ce te prihvatiti moju molbu u pokusaju dotjerivanja izgleda samoga foruma.

Unaprijed zahvalan

P.S.
Zaboravih napomenuti, vase prijedloge mozete slobodno ubacivati u ovu temu a ako bude bilo vise njih mozemo zajednickim glasanjem odluciti sta ce se postaviti (demokratski :) )
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*