Prikazati pojedinačan prilog
  #16  
Staro 12.06.2008, 02:40
Korisnička slika od banebeograd
banebeograd banebeograd je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 21.03.2006
mjesto: Srbistanski tamni vilajet
prilozi: 993
Zahvaljivao se: 19
Dobio je 42 zahvalnice(a/u) za 30 priloga
Citat:
citat od Enigma Prikažite prilog
Ako je dotle došlo, odebacu sve poslove i dolazim na lice mjesta da sa Banetom pečem jaganjca dok ostatak ekipe bude u potrazi za blagom koje se babi snilo, kao što Bane negdje reče.
pa sto se mene tice ja sam uvek spreman za dobrog i res janjca izest i ladnim pivom istog zaliti,
ako jos neko od vas ima afiniteta ka takvim porocima slobodan sam pozvati vas da nam se pridruzite...
mislim da bi pod hitno trebali da oformimo interventnu ekipu tragaca koja je uvek spremna za lociranje vecih kolicina zlata,
u ekipu ce mo uvrstiti tragace koji rade sa metal detektorima ali i one koji se bave alternativnim metodama traganja, skeneri, las eri, zapisi, mape, viskovi, raslje, grabulje, sanovnici, legende i ostalo,
znaci svi su dobro dosli.
keltske grobnice, rimski rudnici, turske magaze, hajducki tovari, cetnicki zlatnici, ukleto zlato, zlatne kocije i zlatni bik sa jednim rogom sve ce to biti nase uskoro samo treba da se dobro organizujemo oko pretovara i prodaje, pronalazenje nece predstavljati veci problem jer su nam vec nekoliko clanova tragaca javili da poseduju originalne karte sa ucrtanim mapama puta do mesta gde se nalaze vece kolicine ,
molio bih samo zbog obima poslovanja da se ovoj interventnoj grupi ne javljaju sa onim sitnijim kolicinama ,znaci ispod desetak do petnaest kilograma zlata , jer ce mo uskoro biti prebukirani a i teska mehanizacija nam je rezervisana za jedan obimniji posao /dvadeset i dva cupa sa po 15 kilograma dukata na 18 metara dubine/inace ovo je pronadjeno sa ug12 i potvrdeno sa mineorom
odgoovorite sa citatom