Prikazati pojedinačan prilog
  #23  
Staro 11.10.2006, 00:05
Miki
Gost
 
prilozi: n/a
svaka cast @Stef74 , tvoj komentar je bio sasvim na mestu , sa tim nalazom ti verovatno nista nemas i samo si sa najboljim namerama postavio link.
ipak moramo shvatiti da je ovo sve virtualno sto se desava na forumu , to ima svojih prednosti i svojih mana naravno . sto se tice tog nalaza svako moze da napise sta misli i ljubomore ima svugde pa samim time i ovde , svi smo ti mi na nekoga pomalo ljubomorni , vecina to nikada nece priznati ali okolina vidi . Tragac Pera je ljubomoran kada Tragac Djoka nadje bolji novcic i stavi na forumu - to ce ako treba Peru naterati cak i da kupi jos bolji novcic od Djoke i pohvali se da ga je on nasao . i onda dodje Specijalac Krle i kaze mu da je to falsifikat jer ... pobogu ... od Djoke nema ni boljeg tragaca niti boljeg Detektora , a Krle naravno sve to odredjuje samo na osnovi Fotografija u koje se odlicno razume (sasvim slucajno je on profesionalni fotograf) . Ovo je sada bila prednost ovakvog foruma jer da se sve to desilo u kafani ili njivi bilo bi mozda i batina ... inace mi smo ti svi ovakvi i nemoj to da te zbunjuje previse - od 30 tragaca , trgovaca , i arheologa koje do sada licno poznajem 28 su LJUBOMORNI .
Samo ti nastavi i drago mi je da je konacno neko od nas postavio ovo pitanje
odgoovorite sa citatom