Prikazati pojedinačan prilog
  #2  
Staro 06.06.2008, 13:50
Korisnička slika od eclipse4
eclipse4 eclipse4 je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 12.03.2008
mjesto: klitorici
Starost: 42
prilozi: 3.684
Zahvaljivao se: 15
Dobio je 29 zahvalnice(a/u) za 18 priloga
..... i doso do zakljucka NULA, NISTA, NJENTE, NICHTS itd... .......ovo si dobro rekao,negde ce se neki detektor hvaliti do nebesa a negde isti detektor ce se kuditi do nebesa,dakle zavisi od svrhe tog detektora,ako ga neki doticni prodaje,obicno su to samo hvala,mozes slobodno steci utisak da savrsen detektor ne postoji,odnosno,nigd e neces cuti da svi forumasi hvale jedan te isti detektor,neko ce mu obavezno naci manu. poso ja nisam bas najmladji pa necu da kopam ko TRAGAC folije, zatvarace i limenke.....Zar mislis da bi neko to radio od nas da nije potrebno ili ako zeli da se teren iscrpi sto je vise moguce??? Trazio bih pojedinacne predmete dubine 40 cm i naravno vece predmete istog metala do 2m. dubine Tren je uglavnom malo brdovit do brdovitog delom i sa kamenjem. Novac koji hocu da odvojim za taj hobi nije toliko bitan kolko jedan dobar Detektor ili PI Detektor ili Boden Radar.....a sa ovim poslednim ces se posebno obradovati i usreciti

Dosta za sad bice posle jos pitanja ,a verovatno i smeha, lupanja ili lepo slozenih komentara.
p.s nezaboravite ja sam pravi pocetnik ako opste bude.

dobro dosao,najbolji je smeh i dobra pitanja,a povrh svega druzenje......
odgoovorite sa citatom