Prikazati pojedinačan prilog
  #669  
Staro 06.05.2015, 13:05
Grga Grga je offline
Iskusni korisnik
 
Registriran : 03.02.2007
Starost: 68
prilozi: 497
Zahvaljivao se: 28
Dobio je 67 zahvalnice(a/u) za 49 priloga
''pike''... pa ti ''fosili'' i danas postoje. Ako misliš na dinosaure, eee, to ne znam. Ustvari imam jednu ludu teoriju i mislim da samo na ovaj način može funkcionirati život na Zemlji (ali i šire). Zamisli najnoviji model mobitela ili kompjutora. Ako nemaš karticu za mobitel ili program (npr. windovs) za kompjutor oni su ti beskorisni. Moš ih popišat. Ako mobitel nema domet do repetitora (nema mreže) moš se i s njim samo ''slikat''. Po toj mojoj šašavoj teoriji, a drugačije se ne može život objasniti, kod našeg Tvorca, Stvoritelja, Boga i kako ga tko već zove, mora postojati moćan ''kompjutor'' koji kontrolira život. Ako u ovom Božjem ''računaru'' nisu ''obrisani'' uvjeti za život dinosaura onda je možda i moguće klonirat ih. Pazi sad već poznato. Život na Zemlji je stvoren po vrstama koje se međusobno ne mogu razmnožavat. Recimo konji i krave. Bubam bez veze, jer su to dvije različite vrste (po Božjem računaru), dok se konji međusobno mogu pariti u mnoštvo podvrsta... Sve ovo što sam ja sada ''ukratko'' napiso već je odavno napisano u starim epovima. Najviše istine ima u Bibliji, ma kako god me sada tko shvatio i povjerovo...
odgoovorite sa citatom