TEMA: Gems
Prikazati pojedinačan prilog
  #2  
Staro 09.03.2006, 17:33
STRELAC
Gost
 
prilozi: n/a
ZDRAVO , DRAGANE, nisam se izgubio,samo nemam mnogo zivaca da se zezam sa ovim kompjuterima,ja cu ti ukratko reci sada nesto o ovim skenerima a za ostalo me pitaj, kao sto sam rekao ja sam kupio te igracke prosle godine, i malo se njima zezao posto nisam verovao da su tako dobre kao sto ih oni predstavljaju,to je samo dobar marketing,i dobre cene, oni nesto vide u zemlji ali kad iskopas rupu,to sto je nacrtao ga nema,inace veoma lepo crta objekte u zemlji,a zasto ih nema,zato sto oni registruju zracenja iz zemlje,dakle imaju senzor koji samo prima zracenja i to zracene moze biti mnogo dalje od mesta gde ti vrsis snimanje,i na monitoru dobijes predmet dalje od tvog mesta snimanja,i sta se onda desava, KOPAS DZABE veliku rupu,to si moga da procitas na ovom forumu kada je neko ko je kupio onaj skuplji model od 20 hiljada eura,kako on nosi obavezno obican detektor da bi eventualno mogao da locira snimljeni predmet,da nebi kopao dzabe rupe jer mu se to sigurno i dogodilo,mada on to nije pominjao,sto po mom misljenju znaci da ovi skeneri rade na principu lasera, a svi znamo koliko su precizni laseri. Dakle prilikom kupovine ovih skenera,GEMSA, I UG-12 ,ja sam to znao,ali nisam verovao,bez obzira sto sam bio na geoloskom institutu u Bugarskoj i pritom razgovarao o tim uredjajima sa iskusnim profesorom,na tu temu,zapravo Bugarska je isto kao nasa zemlja veoma istorijski bogata i oni su medu prvima poceli da kupuju te skenere iz istih razloga kao i mi,dakle ne zelim da te razocaram,samo ti zelim reci da ne ocekujes previse od njih vec da to kupis kao igracku,pa ako bude nesto dobro je a ako nebude nikom nista,reci ces sam sebi kao ja,PA ZNAO SAM!!! samo se zezam, a sada cu pokusati i da ti prikacim 3, 4, moja snimka posto sam ih dosta smanjio da vidis sta se vidi ,za ostalo pitaj... ustvari ja ovde nevidim kako da sada ubacim te snimke, ali nekako cu ih poslati posto su sada samo 75mb pa ce se oni negde i pojaviti, a ti procackaj svuda pomalo...
odgoovorite sa citatom