Prikazati pojedinačan prilog
  #13  
Staro 27.02.2009, 22:51
tragac
Gost
 
prilozi: n/a
XP+mucenica

Prvo cu o mojoj mucenici.Dakle ovako:Kupio sam 250 kg prvoklasne viljamovke i to platio 55 din po kilogramu.sve u svemu 180 evropljana bez transporta od Neradina(sremci znaju gde je) do mene.Sve to izmuljao i bez ikakvih dodataka (secer=0)i agenasa ostavio da prevri.Danas kada sam sve premerio dobio sam tacno 14 litara prepecenice sa 63% alkohola.Ne znam koliko cu dobiti rakije za pice ali bice javljeno.Ovo sada posto je ostavljeno u staklenu ambalazu od 2lit ide na razredjivanje destilovanom vodom i kao sto rekoh od 19-22grada.Ja je pravim u razlicitoj jacini upravo zbog dragih mi prijatelja.Licno ja najvise volim kada je na 19-20gradi na -18 C stepeni.
Iskljucivo pre rucka moja lepsa polovina i ja popijemo po 1 casicu (0,3-0,5)Ziveli!:00000441 :
Sto se tice testova ,Bane ne brini,kod mene ide sve po redu,slatko i voda(sve bakterije se skupe na slatko i jedu li jedu)onda dolazi kafa ( sad bakterije nista ne vide u stomaku ) e sada preko te mesavine dolazi mucenica (sve ih sprzi )i to je to.
E sada ukljucujemo detektore i bez obzira na razlicite sonde mi cemo da testiramo i da samo mi recite Vi koji ste iskusniji koje vrednosti da postavimo na nase masine.
Bane skrenuo si mi paznju na stelovanje.Reci sta da uradimo da dobijemo adekvatne rezultate.Svaka pomoc sa strane je dobrodosla...: 36_19_3[1
Enigma,ako slucajno zalutas do nas za tebe specijalo bice ulovljena na 23 grada
odgoovorite sa citatom