Prikazati pojedinačan prilog
  #682  
Staro 25.06.2015, 15:00
Grga Grga je offline
Iskusni korisnik
 
Registriran : 03.02.2007
Starost: 68
prilozi: 497
Zahvaljivao se: 28
Dobio je 67 zahvalnice(a/u) za 49 priloga
''Daorson'', teške su to riječi iz usta jednog ''početnika'' na ovom forumu. Ti o meni znaš skoro sve, a kukavički se kriješ iza izmišljenog imena i braniš svoga Hercegovca koji, usput, kao ni ti nema pojma o čemu piše. Pokušavao je izvući detalje od mene, mislio je privuć pažnju članova ovog foruma, ali kad je vidio da mu nitko ne vjeruje, da ga pomalo ismijavaju, pokupio se i napustio naše ''društvo''. Kažeš da Krešo zna Ilijadu na pamet. Jesi li to provjerio? Teško je naučiti par stranica ovih stihova, a kamo li nekoliko stotina. Samo budale mogu učit na pamet kad postoje zapisi u knjizi i na netu. Ja ju imam kopiranu i što mi treba nađem za minut. Ti i Krešo ne samo da pobijate moju teoriju već i teorije jednog Vučetića, Gundulića, Andesilića, Jaćimovića... Svi su fakultetski obrazovani i ne kriju se iza glupih nadimaka...

Ubuduće neću komunicirati s tamo nekim anonimnim Hercegovcem (opet) sve dok se ne predstavi pravim imenom, a ako osjetim da si sklon provokaciji i vređanju, znaš što te čeka, izbacivanje s foruma. U krajnjem slučaju, otvori svoju stranicu i piši što ti je volja. Ja sam ovdje pet godina, a ako nisi zadovoljan mojim tekstom čemu ga uopće čitaš i ubacuješ svoj ''zanimljiv'' komentar?

Živ ti meni i zdrav bio odakle god dasi i ma kako se zvao...
odgoovorite sa citatom