Prikazati pojedinačan prilog
  #27  
Staro 09.12.2011, 11:55
Korisnička slika od avgvst
avgvst avgvst je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 17.08.2009
prilozi: 2.470
Zahvaljivao se: 550
Dobio je 216 zahvalnice(a/u) za 152 priloga
Citat:
citat od zeljketa Prikažite prilog
Niste se trebali zamajavati,mogli ste samo da pitate...
I jedan i drugi detektor imaju svoje pozitivne karakteristike.Sto se tice mirnoce,goldmaax se moze stabilizovati ako mu se smanji senz,ali i bez toga se nakon odredjenog vremena raspoznaje sta je signal na metal a sta cvrkutanje.
Mozda je G-maxx(kod mene je to Adventis II)mirniji na nezaprljanom terenu,ali je zato goldmaxx manje osjetljiv na dalekovode.
U stvari,ako ne znate koji od ova dva detektora da kupite,uradite kao ja-kupite oba..
p.s.
Ne znam jeste li primjetili da su detektori nakon zalaska sunca stabilniji i dublji...?

E sada izvinjavam se što oživljavam staru temu ali nisam mogao da odolim da moj i utisak moje supruge podelim sa vama...
Zajedno smo se čudili tome kako je kolaga zeljketa npravio ovu fotografiju, kao da je moj kompijuterski sto uslikao...
Isti raspored predmeta se nalazi i sada trenutno kod mene na stolu... Tu su nalazi, lupa, nekoliko šolja, otvorena i do pola pojedena čokolada, jedan CD, lampa, nekoliko olovaka i posuda....
Sve u svemu mislim da detektoraškio - tragački stolovi kod svih isto izgledaju! Samo ja imam neki drugačiji detektor! Heheh
I da još dodam nešto... VEOMA sam iznenađen konstataciojom kolege zeljkete da su detektori kada sunce zalazi stabilniji i dublji!!! Jer sam upravo to i ja primetio! Kad ceo dan odam i ništa ne nađem, onda se tešim "sad će Sunce zaći pa će biti nalaza" Evo koja slučajnost... Jel ste i vi imali slična iskustva!
Ajde živeli
__________________
"Ako želite da postanete dobri arheolozi, morate da izađete iz biblioteka"! Dr Indiana JONES
odgoovorite sa citatom