Prikazati pojedinačan prilog
  #7  
Staro 04.03.2010, 15:37
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 55
prilozi: 7.900
Zahvaljivao se: 159
Dobio je 1.070 zahvalnice(a/u) za 410 priloga
I.Dzone, tema koju si postavio se nije izgubila, mogao si da procitas objasnjenje zasto je izbrisana tj zasto sam je izbrisao. Zamolio bih te da ovu temu vise ne zapocinjes na forumu. Moje misljenje je da ce to biti nesto od cega ce mozda 2-3 covjeka imati koristi i to je sve dok ce ostali (pricamo o mogucim clanovima) biti samo kucici za otkrivanje lovine. Ti isti bi to vremenom, ili prvi put kada bi pronasli nesto i to im bilo oduzeto, prokljuvili i napustili bi ga. Zasto taj doticni predsjednik, nije ovo ucinio bez naplacivanja clanarina, ustvari zasto je sve to zamislio sa placanjem clanarine? Meni je takodje interesantno to, da je covjek dobro proucio zakonik (tako mi bar izgleda) jer navodi cesto nekakve tacke iz zakona. Kada se statut udruzenja procita, on je previse nejasan, i vec sam jednom bio napisao, covjeku nije jasno sta smije a sta ne smije. Pored toga, u ovu igru su ubaceni i jos neki ljudi kojima je vjerovatno obecan dio lovine ili im je obecano da ce tu moci ovo ili ono samo da to sve podrze, ali ti isti ne znaju da ce i oni naici na tanak led. Oko ovog udruzenja ce se mozda cuti jos poneka recenica i to ce biti sve, isto kao i u njemackoj, jer tamo se vise ne pominju, a to sto imaju pravo da sjednu za sto na nekom nevaznom sastanku i tamo samo klimaju glavom, ne znaci da su nesto postigli osnivanjem toga drustva.
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*