TEMA: Galerija
Prikazati pojedinačan prilog
  #17  
Staro 03.01.2008, 17:12
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 55
prilozi: 7.897
Zahvaljivao se: 157
Dobio je 1.063 zahvalnice(a/u) za 409 priloga
Zamolio bih sve one koji zele da imaju svoj fotoalbum u galeriji, da ga naprave tako sto ce sve fotografije biti istoga formata, da na mjesto gdje se unosi IME ALBUMA (recimo, ime albuma neka bude "ARHEOLOSKA NALAZISTA" ili "FOTOGRAFIJE SA TERENA" ili ili ili...) ne unose ime fotografija i da za svaku fotografiju napisu kraci tekst kao objesnjenje o cemu se radi ili recimo gdje je i kako fotografija nastala. Sve fotografije, koje ne budu ispunjavale ove uslove, bice izbrisane iz fotoalbuma. Takodje albumi koji nose neodredjeno ime - bice izbrisani. Ovo nemojte shvatiti kao ucjenjivanje ili sprovodjenje nekakvoga terora , nego zelim da galerija izgleda onako kako bi trebalo i za sta je predvidjena. Neciste fotografije, fotografije na kojima se ne moze raspoznati o cemu se radi i sl, bice izbrisane.
Nemojte zaboraviti, kada otvorite neki od albuma i kada zelite z isti unijeti nekakvu fotografiju, obavezno izaberite u koji album to zelite unijeti (polje se nalazi odmah na vrhu). Sa ovim cete izbjeci nepotrebno brisanje fotografija ili prebacivanje istih sa moje strane.
Zamolio bih vas takodje da prilikom otvaranje albuma i postavljanja fotografija u jedan od njih, iskljucite mogucnost komentarisanja fotografija u njima. Ako vam se u toku obrade albuma pojavi nekakav naslov ili izraz na njemackom jeziku, kopirajte to i ubacite ovdje. Ovim cete mi olaksati sam prevod.
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom