Prikazati pojedinačan prilog
  #19  
Staro 08.01.2008, 12:45
Korisnička slika od banebeograd
banebeograd banebeograd je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 21.03.2006
mjesto: Srbistanski tamni vilajet
prilozi: 994
Zahvaljivao se: 19
Dobio je 44 zahvalnice(a/u) za 31 priloga
ajduce brate,
slomi me sa ovim tvojim postom koji je sigurno nekome zanimljiv ali je prilicno
i taman kad sam dosao do kraja kad ono jos jedan post
slutim da si provalio da na sajtu ima nekoliko finih i slobodnih curica pa si zbog toga opisao sebe sve sa merama dostojnih manekenske piste, ali probaj za pocetak da procitas naslov ove teme i da se skoncentrises na pisanje tim povodom , a to je "put rimskih careva" a ne kako je mladi nislija obisao jugu i sta je sve video na tom putu kao i dogodovstina sa gastarbajterisanja istog po truloj evropi
moram da priznam da sam doduse tek na kraju drugog posta nasao nesto zanimljivo i nesto cega bi trebao da se drzis na dalje-
"Zar nije lepse da se ovde pise i cita o iskopavanjima i pronalazenju i nacinu na koji to drugi rade"
uz svo postovanje tebe i tvoje poznavanje rima i istorije rima kao i grcke i njihove istorije bolje od njihovih profesora ali mislim da bi svima bilo lakse i preglednije da otvoris poseban topik na tu temu , pa ko hoce procita a ko ne preskoci
btw- sedere nije jedina rec za zadnjicu koja se koristi u danasnjem italijanskom jeziku , izmedju ostalih postoji jedna druga koju koriste u skoro svakoj drugoj psovci a izgovara se "kulo", osim toga ne mozes da poredis savremeni i jezik pre 15 -20 vekova i da tako poredis i trazis slicnosti i objasnjenja, tako da me uopste ne cudi sto si uspeo da ucutkas i nekog "neukog" profesora sa svojim teorijama geneze i znacenja nekih pojmova starih i po 2000 godina ...
bez ljutnje ,pozzzz
odgoovorite sa citatom