Prikazati pojedinačan prilog
  #5  
Staro 03.06.2007, 15:31
Korisnička slika od banebeograd
banebeograd banebeograd je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 21.03.2006
mjesto: Srbistanski tamni vilajet
prilozi: 993
Zahvaljivao se: 19
Dobio je 42 zahvalnice(a/u) za 30 priloga
arogancija

ako si ti prepoznao ono "nas voljeni vumidet" kao aroganciju kako ja treba da prepoznam tvoje "bolje za tebe " "za tvoje dobro" ili "nemam nameru da se izvinem", pretnja, opomena, izazov???
u mom sledecem postu je napisano bas ono sto si trazio , znaci pisac teksta i link na isti, gde je tu moja greska zbog koje si ti obrisao tu temu??
nije da zelim da te ucim kako treba da se ponasa moderator administrator ili vlasnik foruma ali jednostavno ni tebi nije prvi put da radis nesto samovoljno i iz samo tebi znanih nazovi pravila,i da zbog toga gubis neke od najkvalitetnijih poznavalaca tematike sa ovoga sajta/poslednji od njih su terminus, weber .../ da si u svom pravilniku napisao da se svaki tekst mora potpisati staviti link ili slicno ne bi ni rec rekao ali ti si obrisao tekst samo zato sto se tebi ne svidja to sto nisi u pravu i sto to svi drugi sem tebe vide, uostalom to si mogao i sam da vidis u komentarima na tvoj post, /valjda zbog toga je sve i obrisano bez i jedne reci upozorenja i traga/...ako bas insistiras pregledacu sve postove na vumiju i sabracu koliko si ih ti bas tako odradio sa sve piscem i linkom cisto da te uverim da nisi u pravu....
lepo napisi svoja pravila pa ko se istih ne pridrzava nek snosi sankcije ,u ovim koja sad imas na sajtu toga NEMA ovo ovako kako sad radis smisljajuci pravila u hodu je samo demonstracije sile...
a da ,i to da napomenem , posto sam i sam vlasnik jednog sajta vrlo dobro znam koliko bi ti mogao da budes odgovoran za bilo sta napisano na sajtu i kolike bi sankcije mogle da budu prema tebi a cisto da to ubuduce znas ti i drugi isto tako da znaju najvise sto moze da ti se desi je kako nasi seljaci kazu "da ti pljunu pod prozor"
nadam se da da ovaj moj post nece biti prepoznat kao arogancija vec samo dalja smernica za tvoj rad na nasem /bez obzira kako to tebi zvuci/ voljenom vumidetu
hvala na razumevanju pozzzzzz
odgoovorite sa citatom