TEMA: Vis
Prikazati pojedinačan prilog
  #16  
Staro 03.11.2006, 04:26
dwarf
Gost
 
prilozi: n/a
Terminus,
sve sto si napisao je tako, molim clanove foruma, koji ovo citaju, da Terminusovo pismo procitaju par puta ako zele da rone u Hrvatskoj! Bio si u pravu i za procenu cena za Srbiju - otprilike tako stoje kursevi. Jedino sto cu dodati je da vise nikada - dok sam ziv necu otici u Crnu Goru. Molim da se niko ne uvredi, ali prilikom bezveznog ronjenja na dah, jako jako jako blizu obale, prevrcuci kamenje, naisao sam neeksplodiranu rucnu bombu. Bila je nova, dakle ne antikvitet, nego posledica cojstva i junastva u lovu ribe!!! Posto pisem ovo, nije eksplodirala pred mojim nosom, ali verujte mi da su to bili dugackih par sekundi. Svako ko tvrdi da je hrabar, i da ga nista ne plasi (kao ja do tada) moze slobodno da se ubrise. Brojao sam do 3, pa do 4 pa do 5, izasao sam napolje, i do kraja letovanja vise nisam usao u vodu. Da ne pricam kako je dno opustoseno, kako je ronjenje pod uticajem malog broja ljudi, kako se pod maskom "organizacije" svasta radi itditditd Odvratno! U Hrvatskoj (ja sam iz Srbije) nas Klub nastupa vec tri godine na takmicenjima (Vis, Medulin, ..) Ovoga puta smo isli kao turisti, opustena varijanta, porodicna, i proveli se bogovski. Organizacija ronjenja, lokaliteti, i sve ostalo je bilo savrseno. Ko ide neka ponese fotoaparat sa kucistem. Ako zelite, imam gomilu fotki, stavljacu ih po par komada. Naravno, necu nikoga reklamirati, mada mi je zao, jer bih svima preporucio organizatora na Visu, kod koga smo bili. Za neiskusne, organizuje do 20m, uz pratnju, itditditd
odgoovorite sa citatom