Prikazati pojedinačan prilog
  #1  
Staro 30.03.2008, 20:48
Ljuba
Gost
 
prilozi: n/a
Instruction manual za garret master hunter ads7

I.Dzon.evo ti kratko uputstvo za rukovanje ovim aparatom.Moje lično iskustvo sa ovim aparatom je sledeće.Može upotrebljavati više sondi raznih dimenzija zavisno šta ćeš tražiti i na kakvom terenu.Za zaprljane terene ti je bolja manja sonda 8 ili 10 inča.Za manje zaprljane i ravnije terene je pak veća sonda 12 inča bolja.Ovaj detektor ima prilično veliku detekciju u vazduhu dok u zemlji gubi negde oko 30 posto u detekciji.Naprimer zlatnu burmu pokazuje u modusu svi metali na oko 38 sm a isto tako i u zemlji.U modusu diskriminacije zlatnu burmu u vazduhu pokazuje isto na 38 sm ali u zemlji je pokazuje na oko 23 sm.Po mom mišljenju regulator za regulisanje efekta mineralizacije je malo teže podesiti bez obzira što je to 10-to okretajni regulator.Često je potrebno podešavati tuner ako radi na manual.Ako pak tuner radi na auto onda gubi u dometu dubine traganja.Ne sviđa mi se što je veća potrošnja struje jer koristi 6 baterija od 9 volti,pa ih je potrebno češće menjati.Neznam što će ti ovaj stari model kad ima novih boljih garetovih modela.Ovaj model ima moj drug ovde u pirotu pa ću ga pitati ako možda hoće da ga proda.Ako te nešto još interesuje u vezi ovog modela ostavi imail.
prikačena dokumenta
Tip dokumenta: zip Garret Master Hunter 7,instr.man.zip (6,3 KB, 25x prikazano)
odgoovorite sa citatom