Prikazati pojedinačan prilog
  #6  
Staro 10.04.2008, 21:03
Ljuba
Gost
 
prilozi: n/a
citat

Citat:
citat od eclipse4 Prikažite prilog
pre dva meseca sam bio kod jednog coveka (na neki nacin prijatelj),kod njega je boravio takodje jedan covek(opet na neki nacin prijatelj),oba su iz mog mesta.....seo sa njima i posle kratke price poceli smo pricati o detektorima i da ne tupim puno,covek mi kaze da je kupio laser koji ima mogucnost nadovezanja na l-top i bla bla bla,znate vec kako idu te price,kako hvata na preko 15 m u dubini i detektuje zlato na 3km....kako god covek ga nahvali do neba i nazad.....ali na moje pitanje da li je nesto naso odgovor je naravno bio "jos nisam nista"
danas posle nekih dva meseca ja odem na moj teren gde sam vadio neke ba****se s vremena na vre kad tamo ni manje ni vise nego neka rupa iskopana bagerom od mozda nekih 3-4 metara dubine a do nje na nekih 6-8 metara jos jedna rupa u obliku kvadrata ndubine od takodje nekih 3-4 metara dubine ali kopana rucno.....
bas cu da slikam i da vam posaljem da vidite......

da li su nasli nesto ili ne zajsta neznam,mada sam spazio jedan detalj u onoj rupi kopanu bagerom u samom dnu rupe.....kao da se u rupi providi jedan polukrug koji je popunjen zemljom da li je zajsta nesto bilo tamo ili ne,otkricu jos sutra kad budem sisao unutra i sklonim malo tu zemlju......
Mene pak zanima da li taj daljinac ima nesto ugradjeno da moze iskopati nalaz
odgoovorite sa citatom