Prikazati pojedinačan prilog
  #10  
Staro 12.04.2008, 23:30
Korisnička slika od eclipse4
eclipse4 eclipse4 je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 12.03.2008
mjesto: klitorici
Starost: 42
prilozi: 3.684
Zahvaljivao se: 15
Dobio je 29 zahvalnice(a/u) za 18 priloga
evo ovako,danas sam uspeo da kontaktiram jednog clana te ekipe koja je kopala a otkrio sam ga sasvim slucajno i covek kaze sledece.....

covek iz njihove ekipe je imao neki ku*ac koji se kaci na lap top,pojma nema o cemu je rec,sa njim su otkrili nesto nalik ostavi (mesto traganja je bilo na velikom rimskom lokalitetu) nakon kopanja utvrdili su da tamo nema niceg....kako je ta njihova sprava i dalje davala signal ili ocrtavala istu stvar na isto mesto krenuli su i dalje da tragaju i kopaju u istoj rupi bez resenja......

kad su videli da ni od toga nema nista,zvali su nekog tipa koji po njegovoj tvrdji takodje ima neki aparat koji se kaci na lap top samo sto je drugacije izgledao i imao je neke naocara na koje direktno vidi sta se nalazi u zemlji,kaze da to kosta oko 27.000 evra....

kako bilo covek im je rekao da se na mestu njihovog kopanja ne nalazi nista ali je par metara dalje naisao na njihov oblik i da je lezao na 3,5 m dubine i da je rec o nekakvoj rudi....

kao sto sam i napisao u drugoj rupi (ona sto je rucno kopana) naisli su na njihov predmet
na tacnoj dubini kao sto je covek ocitao i tacno se radilo o rudi,a o kakvoj rudi to ni on nezna, bila velicine fudbalske lopte a tezila je svega ni 100g.

sto znaci da taj koji je to koristio (iz njihove ekipe) nije znao da ocita lepo ili ko zna vec....
odgoovorite sa citatom