Prikazati pojedinačan prilog
  #15  
Staro 22.02.2010, 18:47
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 55
prilozi: 7.897
Zahvaljivao se: 157
Dobio je 1.063 zahvalnice(a/u) za 409 priloga
Deki, ti drzaci su pucali pri niskoj temperaturi i zato je doslo do zastoja u ukupnoj prodaji, sve dok nisu ispravili tu gresku u materijalu. Sto se tice displeja ili ti toga mobilnog telefona kojeg drzi magnet, sta tu ima lose, pa koliko detektora ima i mnogo vece displeje, neka to agrippa potvrdi ako ima explorera ili slican detektor, ili enigma i ostali koji koriste Whitesove modele, takodje da velikim displejima. Ovaj deusov i nije nesto velik, uostalom, ako se nesto i desi, detektor moze raditi i bez toga dijela. Neko je pomenuo sondu i bateriju u njemu. To i meni malo smeta, jer promjena baterije se ne moze izvrsiti samostalno vec se mora slati u servis a to donosi dodatne troskove. Mozda u buducnosti naprave tako da se moze i samostalno promijeniti, ko zna. Sto se tice tih displeja na detektorima, bilo kojim...pa uzmite samo na primjer jedan Nintendo DS sa touchscreenom, koliko djeca saraju sa olovkom po njemu i nista mu se ne desi, dok mi to n eradimo i nema potrebe da se sikiramo oko toga, uostalom, koga to brine, neka jednostavno kupi zastitnu foliju za displej i bice miran. Ja mislim takodje, da svi oni koji previse paze da nesto ne uniste, na bilo kojem aparatu, njima se bas to i desi tj, oni nesto pokvare . Vremenom ti dosadi i lagano spustanje sonde na zemlju i sl stvari pa pocnes malo slobodnije da baratas sa aparatom jer ne moze nikada polovno izgledati kao novo.
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom