Prikazati pojedinačan prilog
  #7  
Staro 08.10.2005, 21:12
rammstein
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od prepelica
Jos jedno izvinjenje svima nadam se da je clanak zanimljiv!
Prilog je veoma zanimljiv prepelice.Pre nekoliko nedelja sam citao u novinama(neznam vise kojim),clanak slican ovome, mislim da se radilo o nekim dijamantima,neznam ni ja sam vise.Samo znam iz onoga sto mi je ostalo u pamcenju da se pominje ista osoba Hadson......
Nisam ni obracao paznju o cemu se radi,ali evo sada citajuci tvoj prilog vracaju mi se neke stvari u glavi iz detinjstva,a jos neke stvari se takodje pojavljuju sa interneta i iz puno procitane gradje do sada......
Naime dok sam bio klinac moj pradeda(neka mu je laka crna zemlja),stalno pricao neke price.Inace on je za vreme II s.v.rata bio u cetnicima od samog pocetka rata........
Pricao mi je o susretu sa Drazom,o zivotu kako je tekao za vreme tog citavog perioda ratovanja.....I stalno mi je spominjao jednu bukvu na jednom mestu u planini gde im je bio logor(ne zatvorenicki),nego gde su se oni skrivali i odatle vodili operacije........
Moram da napomenem da je on 1988 nesretnim slucajem nastradao,a da sam ja sve ono sto mi je on pricao i zaboravio do sada......
Evo zahvaljujuci tvom prilogu,vratio sam se nekoliko godina unazad.........
Veoma zanimljiv prilog.......:36_1_1 2[1
odgoovorite sa citatom