Prikazati pojedinačan prilog
  #23  
Staro 22.07.2013, 09:43
Desert Walker
Gost
 
prilozi: n/a
mislim da nikad niti jedan aparat nije digao toliku prasinu u izazvao tolike svadje i trzavice medju ljudima kao DEUS.
ne znam zasto ni kako ali i prije je bilo mnogo dobrih aparata ili onih za koje se placalo mnogo vise a dobijalo isto kao kod prethodnika(uz mnogo sminke)...po tome je poznat Minelab a i Fisher (da ne izazivam jos vise prepirke necu govoriti koji...to znamo vec).
e sad ,moje je pitanje je li rasprava ili natjerivanje maka na konac vrijedno da se zamjerimo sa kolegama tragacima,da budemo izbaceni sa foruma ili na kraju krajeva da se bezveze nerviramo.
ako vec neko ima nesto da kaze ili da pobije neciju tvrdnju nek uzmu kolege svoje detektore ,pozeljno je da bude vise tragaca prisutno, i neka konacno naprave mali "viseboj" pa da se vidi konacno ko je bolji. to je lako. ja evo jedva cekam rezultate a volio bih i da sudjelujem u tom takmicenju .
nema potrebe da se dobri tragaci i kolege na ovom forumu svadjaju ili napustaju forum zbog jednog obicnog detektora koji nije savrsenstvo niti alfa i omega u ovom hobiju. ima i boljih i gorih od DEUS-a...i tu nema sta da se prica
odgoovorite sa citatom
Korisnici koji su se zahvalili korisniku na prilogu