Prikazati pojedinačan prilog
  #4  
Staro 04.08.2008, 12:50
Deki
Gost
 
prilozi: n/a
Tacnije receno ECLIPSE4 laksi za 15.600 $ bez poreza verovatno i bez carine, usvakom slucaju hvala na sreci koju si nam pozeleo a dali cemo je imati ili necemo to necemo znati dok neprobamo srecu.
Ovo je jedan hobi i svako ko tako misli njemu nece nista smetati dali ce nesto naci ili nece naci, moja plata ide svaki mesec od cega mogu ja i moja porodica normalno ziveti a ovo je samo HOBY. Naravno da ti imas pravo misliti kako ti to vidis iz tvog ugla gledanja i meni je drago da svako od nas koji smo na ovom forumu kaze svoje misljenje tako da i ostali koji nepisu nesto nauce novo.
Krtki dali si imao prilike da radis sa EXP 4000 od OKM ili da si video nekog ko je radio tom masinom.
Sto se tice dubine verujem da mi treba nesto sto ce da snimi do 3 metara, a Profiler EMP-400 to moze sigurno iako izgleda ko igracka to je proizvod od Firme GSSI koji su prvi u americi u proivodnji Georadara.
Pitanje zasta mi treba tako nesto. evo odgoora, trazeci detektorima na jednom mestu, mislim da smo naleteli na neke Rimske grobnice i neke tunele, detektorima nismo mogli nista da uradimo pa smo malo kopali, otkrili smo neke zidove i neke male tunele koji su nazalost bili zatrpani, tako da nismo mogli dalje a nismo mogli vise ni da kopamo rucno jer ipak malo veca povrsina u pitanju. Masinski kopanje je isto nemoguce, znaci neostaje nam nista drugo nego to snimiti.
odgoovorite sa citatom