TEMA: Ukleto blago
Prikazati pojedinačan prilog
  #62  
Staro 19.07.2006, 21:34
Korisnička slika od banebeograd
banebeograd banebeograd je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 21.03.2006
mjesto: Srbistanski tamni vilajet
prilozi: 994
Zahvaljivao se: 19
Dobio je 44 zahvalnice(a/u) za 31 priloga
propade mi letovanje

samo se vi zezajte, ali ja se plasim da je coveka neko ipak nagovorio da ode sam /i nespreman /tamo i pokupi nakit, a ja mu nisam dao carobni asovcic i ko zna sta mu se desilo...
karakondzule,babarog e, dvoglave azdahe, troglave zmije i jos po koji gremlin , a da ne zaboravim i mini djavolcice, mogli su ga zaskociti i mi nikad necemo procitati zadnji deo bajke o ukletom blagu ccccccccc
eeee a kakve je lepe price znao on napisati...
ukleta blaga, meteoriti i "nevidjeni"opasn i likovi koji se muvaju po ovom i drugim slicnim sajtovima i u tajnosti po basnoslovnim cenama otkpuljuju sve sto je on "pronasao"....
ali sva sreca ima jos dobrih pisaca, pa zato predlazem vumiju da napravi jedan pod forum /ili jos bolje konkurs/za najlepsu bajku, pa da tu automatski udje u borbu za prvo mesto dragan sa njegovim bajkama o meteoritima, i naravno ukletom blagu, ali i da ne zaboravi neke sto rekose da se bave ovim hobijem po 20 , 30 godina, imaju zveri od aparata od po 20 000 do 50 000 evrica i prikazu na sajtu /svojerucno otkopane/ falsifikovane novcice prstencice i slicno, /valjda te skuplje sprave greskom u stelovanju reaguju samo na falseve pa samo njih nalazis hahaah/doduse to moze da udje u vec postojecu rubriku vicevi anegdote itd, ili oni sto imaju aparat boli glava ali ga zeza metalni sraf pa ne nalazi ni tenk na pola metra dubine u rastresitoj vlaznoj zemlji...
ma ima ovde takvih talenata da bi se i ivo andric da je ziv zabrinuo da li ce ostati jedini nas nobelovac za knjizevnost...
mada kad bolje razmislim ako nagrada bude bar kilo jagnjetine ispod saca i ja cu napisati neku pricicu...
ps. sad se setih mozda bi trebalo obici i lokalne stanice policije , pa mozda draganu3 nije nista , vec su ga samo uhapsili misleci da je fotograf neki opasan krimos dok je kroz izlog lokalne zlatare slikao "ukleto zlato" , i evo vec dve nedelje cuci u nekoj ladnoj sobi a mi se bespotrebno brinemo za njegovo junacko zdravlje ...
ako si ziv javi se , sve ti je oprosteno...
tvoji verni citaoci te cekaju...
odgoovorite sa citatom