TEMA: Ukleto blago
Prikazati pojedinačan prilog
  #66  
Staro 03.10.2006, 11:15
Korisnička slika od banebeograd
banebeograd banebeograd je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 21.03.2006
mjesto: Srbistanski tamni vilajet
prilozi: 994
Zahvaljivao se: 19
Dobio je 44 zahvalnice(a/u) za 31 priloga
Citat:
citat od BOKI
Pozdrav svima,posle duzeg vremena evo me opet.Celu noc evo citam sta sam sve propustio ali je ovo vrh vrhova.U mom pitomom selu kraj Morave postoje cetiri primera posledica ukletog blaga koje su ljudi podelili pa samim tim u to i verujem.Ali mi je ova prica vrhunac,citam evo i ne znam zasto ali se kidam od smeha.Joj crni Dragane sta ucini i sta napisa???Inace prijatelju Bane ako treba jos jedan clan ekipe tu sam.Ako ginemo(ne daj Boze)da ginemo zajedno
pozdrav boki,
verujem da postoje i takvi primeri i to ne samo u tvom kraju ali
u ovom mom malom mestu na uscu save u dunav ima mnogo vise primera kako se blago uzme i podeli POSTENO i svi posle toga zive lepo i dugovecno, sto se postenije radi duze se traje, i ja mislim da je samo to razlog sto neki od indijanaca odu da se predstave velikom manituu ranije nego sto su sami planirali...
a sto se tice ekipe primljen si ,
samo ima jedan problem, a to je da ce mo morati da trazimo neko drugo ukleto blago jer smo crni i ja proglaseni otpisanima u ovom konkretnom slucaju, proglas o nasem otpisivanju mozes naci u pisaniju pod temom TORBICA...
ja trenutno nemam ni jedan slucaj anatemisanog blaga , pa ako ti je frka da cekas mozda ne bi bilo lose da potrazis dragana3 pa sa njim ugovoris expediciju...
ako treba da ginemo onda nek to bude slatka smrt ispod neke plavuse,crnke,smedjo kose...
ps. ako dragana ne nadjes ovde na forumu to znaci da je blago vec uzeto, potrazi ga onda na nekom od ostrvlja u mediteranu gde uziva u bogato naplacenom ukletom blagu...
pozzzzzzzdrav
odgoovorite sa citatom