Prikazati pojedinačan prilog
  #11  
Staro 14.12.2007, 22:16
pdragan
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od kele 78 Prikažite prilog
Dolazio je kod mene jedan sa nekim modernim rasljama kaze njegov tata je konstruiso te raslje jer on radi u institutu u Vinci kaze da su mu nudili 20000e pa proda patent ali on to nije uradio ima neke patrone ako recimo trazi zlato on ima zlatan patron ,srebro-srebrni itd.Doticni gospodin je kod mane u placu utvrdio da imam dva potencionalna mesta od koga je jedno na 12m dubine a drugo na 7m.Kada sam ga ja upitao jel to sigurno on kaze jeste ja kazem ajde onda da kopamo ,a on mi odgovori da njega to neinteresuje i da nece da prisustvuje posle ceka se pokupio i otisao.Pa nisam lud toliko da kopam toliku rupu usred dvorista to je van svake pameti.

Sreca da mu nisam nista platio inace on to radi za honorar od 500e.

Doticni gospodin je iz Negotina.
ja isto znam coveka iz negotina,isto poseduje taj laser(raslje) i moj je dobar prijatelj,ali ne naplacuje usluge nikome.kako mi je on objasnio,kao prvo ima strasne glavobolje kad ih uzme u ruke,na nesto te raslje reaguju ali nisi siguran na sta,ubacis zlatni predmet on reaguje kad predjes i preko zlata i preko gvozdenog eksera,mislim da smo o ovoj temi vec raspravljali par puta i da se ne ponovimo.....BANE dobar ti oglas
odgoovorite sa citatom