Prikazati pojedinačan prilog
  #19  
Staro 15.12.2007, 14:56
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 55
prilozi: 7.897
Zahvaljivao se: 157
Dobio je 1.063 zahvalnice(a/u) za 409 priloga
Eto, zeznuh se i obrisah banetov prilog a htio sam samo da ga citiram...evo ga ovdje opet:


Citat:
Ajde komsija Jagodinac dovedi tog tvog vidovitog ,Iliju vracara, u Despotovac dajem mu u ispomoc jos jednog nadarenog odlazimo na teren nek nam demonstrira svoje mogucnosti po principu on pokaze mi proverimo nasim vracarem koji se zove DETEKTOR ,naravno avioni kamioni nas ne zanimaju, a on nek nam locira bilo sta sto je u domenu ovozemaljskog pritom mislim na proporcionalnost velicinu predmeta a samim tim i dubinu koju cemo proveriti aparatom. Mislim da bi Bane pristao da bude u strucnoj komisiji pa da javno objavimo rezultate testa?
brate crni, ti znas da ja pristajem na svako druzenje ,jos ako usput mozemo da ukrstimo bioenergije nas vise belih vraceva bice interesantno a i rezultati siguran sam nece izostati, doduse za svaki slucaj ponecemo i svoje metal detektore cisto ako drugi beli mag kojeg dovodi gospodin galbin tog dana bude indisponiran ...
siguran sam da ce cika vumi da nam oprosti ako rezultate malo prikazemo i ovde, pa to ce biti prvi put da se prikazuju rezultati takvog testa...do sada su sva takva testiranja propala i pre nego se krenulo na teren, secas se valjda kako je bilo onomad sa onim ukletim zlatom sa juga srbije...
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom