Prikazati pojedinačan prilog
  #8  
Staro 12.05.2010, 23:28
Bucanero Bucanero je offline
Iskusni korisnik
 
Registriran : 23.03.2010
prilozi: 190
Zahvaljivao se: 5
Dobio je 78 zahvalnice(a/u) za 18 priloga
Sto se tice naseg uporednog testa Goldmaxx-a i Gmaaxx-a ja nekakvu ocitu razliku nisam mogao primjetiti. Stelovanja za oba aparata su bila jednaka ali je Goldmaxx imao vecu sondu tako da to opet nije pravo poredjenje. Prvo smo za test koristili jedan folis koji su oba aparata detektovala na dubini od jednog asova (veliki bastanski asov). Nakon toga jos smo malo produbili rupu i opet imali signale sa oba uredjaja. Posto nam je dosadilo stalno otkopavanje i zakopavanje presli smo veci predmet i iskopali dublju rupu (50cm). Da nebi stalno zatrpavali i otkopavali stavili smo komad bronze na dno i probali bez zatrpavanja Gmaxx je davao jasan signal dok Goldmaxx nesto slabiji. Zatim smo pokusali na praznu rupu Goldmaxx je davao isti taj slabi signal dok je Gmaxx cutao. Kad smo zatrpali taj komad bronze Gmaxx je ponovo dao jasan signal ali je sad i Goldmaxx zvucao odlicno. Sve u svemu mala razlika. Trebali smo jos probati sa sitnim srebrom ili zlatom ali na zalost nismo imali sice za takav test. Sve u svemu ja sam zadovoljan sa svojim Goldmaxx-om i nemam namjeru mjenjati ga pogotovu jer sam vec navikao na njega. Ako nekog zanima mogu opsirnije prenijeti moja iskustva u radu sa njim.
odgoovorite sa citatom