Prikazati pojedinačan prilog
  #694  
Staro 15.09.2016, 21:50
Grga Grga je offline
Iskusni korisnik
 
Registriran : 03.02.2007
Starost: 68
prilozi: 497
Zahvaljivao se: 28
Dobio je 67 zahvalnice(a/u) za 49 priloga
Vumi i meni je pomalo neobično, ali u Ilijadi i Odiseji skoro sve je bilo moguće, bar ono što su Zeus i ostali bogovi s Olimpa zamislili. Nisam u ovoj mojoj trakavici o Troji opisao i slikom pokazao još nekolicinu opisa u Ilijadi, ali ako pokažem makar neke nitko mi neće moći reći da izmišljam i pišem pi'dajije. Pejzaž oko Skadra izgleda skoro u detalje kako je opisano. Imam foto dokaze.
Biblija opisuje nevjerojatne i tajanstvene događaje, čak i danas nezamislive, a arheolozi pronalaze sve više dokaza koji su u ovoj knjizi opisani. Evo recimo stoljećima se trga za Edenom ili Rajskim Vrtom. Meni je palo na pamet da ga i ja ''pronađem'', ali na meni svojstven način tumačenja ''zagonetki'' svijeta i došao sam do jednog zaista zanimljivog rezultata. Možda ''otkriće''bubnem i ovdje na forum pa da se vidi na koji šašavi način ja razmišljam. Sve četiri spomenute rijeke u Edenu na istom su mjestu kao što je i navedeno. Iskreno priznajem da sam i ja ostao iznenađen dobivenim rezultatom.
Onda su arheolozi u blizini ''moje lokacije Edena'' pronašli jedan megalitni spomenik i kažu da je ''glamurozniji, misteriozniji i puno veći'' od Stonhendža, što ja još jedan veliki dokaz da bi ja mogao biti u pravu...
odgoovorite sa citatom