Prikazati pojedinačan prilog
  #31  
Staro 27.12.2008, 09:41
Korisnička slika od IVLIANVS
IVLIANVS IVLIANVS je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 12.02.2008
prilozi: 1.470
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 599 zahvalnice(a/u) za 170 priloga
Citat:
citat od apostata Prikažite prilog
Slazem se. De gustibus non est disputandum.
Nabrojao si zaista velika imena ali ne mogu se izraziti tako o filmovima koji mi se ne dopadaju, ne radi se ni o kakvom nivou. Pretpostavljam da smo slicnih godina i da smo obojica s vremena na vreme prerastali neke stvari. Predlozak za dobar film je cesto dobra knjiga ... Nisam mislio da raspravljam o filmu, samo sam iskoristio demokratsko pravo ovog foruma da kazem svoje misljenje. O starim filmovima rado pricam, pa kad se sretnemo rado cemo se podsetiti filmova iz nase mladosti. Ja sam se rodio pored bioskopa i prve filmove odgledao u predskolskom uzrastu. Kao 20-godisnjak sam imao kartoteku sa preko 2000 odgledanih filmova sa podacima o reziseru, producentu, scenaristi, glumcima, montazeru, piscu muzike, ... Ja stvarno ne mogu da gledam film zbog same price, kao kad bih rekao da idem na teren sa MD samo radi materijalne koristi.
Evo i u ovu zimsku vukoebinu sam poneo predlozak "Amarkorda". Uzivam u atmosferi tog filma bas kao sto me na nekom lokalitetu u predvecernje sate uhvati duh vremena koji lebdi uokolo.
Bas kad si pomenuo Amarkord.... strasno sam se razocarao kad sam odgledao film,ocekivao sam mnogo vise,tj ocekivao sam da vidim ono sto sam ja doziveo citajuci knjigu...
I ja sam odrastao uz bioskop i zaista je tuzno sto toga vise nema....
Naravno i ja ne zelim nikakvu raspravu,takodje sam samo izneo svoje misljenje.
Pozdrav Apostata
odgoovorite sa citatom