Prikazati pojedinačan prilog
  #21  
Staro 09.03.2005, 13:52
rammstein
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od DINIC Z
Ne nisam ja rekao da se garet pokazao kao los aparat svaki aparat je dobar na svoj nacin moje licno misljenje je da ne vredi toliko para,jos nesto sam hteo da dodam uz garet 2500 gti ide i video kaseta na toj kaseti sva njihova testiranja ne prelaze dublje vadjenje novcica od 7-10cm i sve je prikazano sa malom njegovom sondom imagin a da jos nesto sva ta testiranja se izvode u americi na njihovoj zemlji a njihova zemlja je skoro sva od peska.
Moje misljenje je ako si vec odlucio da kupis garet uzmi ga ali nemoj nov nadji polovnu masinu,taj moj prijatelj u Srbiji je platio polovnog gareta 2500 gti sa sondom imagin i velikom sondom 630 evra
ma ok nisu problem pare,ja cu za dobar aparat da dam i vise nego sto kosta garrett........samo mo je bitno da ima dubinu prodiranja u zemlji....e sada neznam posto je zemlja u americi peskovita,mozda postoji neka razlika u proizvodnji,sto se tice evropskog trzista........inter esuje me sonda za dubinsko trazenje jel se i ona negativno pokazala na terenu prilikom trazenja
odgoovorite sa citatom