Prikazati pojedinačan prilog
  #21  
Staro 19.02.2016, 10:01
Korisnička slika od pike.sch
pike.sch pike.sch je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 16.12.2007
mjesto: panonia
Starost: 52
prilozi: 2.176
Zahvaljivao se: 144
Dobio je 570 zahvalnice(a/u) za 242 priloga
Bar na internetu mozes lako izaci na kraj sa njima kad postoje na tastaturi tipke tipa delete, ignore, fuck of i slicno. Zamislite mene kako mi je kad takvih pocetnika i ludaka imam na desetine u okolini. Da morate obrasnjavati pola sata kako izgleda simetricna i asimetricna kovanica. Ucim ih da kopaju malo izdalje a oni po sred rimske vage lupe asov i preseku je na pola, odvedem jednog na teren gde sam sve rupe zatrpavao a on sutra dovede petoro pocetnika i izriju ceo teren ko divlje svinje. Posle me zovu telefonom zalutali su neznaju gde su, a kad im kazem idite prema severu a oni ne znaju ni gde je sever ni gde je jug. A sve znaju kao da su zavrsili nekoliko fakulteta a nisu procitali ni jednu knjigu. Zalosno je to sto oni u ovom hobiju ne prepoznaju pravu ljubav prema istoriji arheologiji, numizmatici njih samo interesuju pare koliko sta vredi ali sta cete kad je takva situacija u zemlji, cim budu videli da tu nema zarade bacice detektore u prvu reku ili cim se zaposle i pocnu nesto raditi.
__________________
tesoro tejon
odgoovorite sa citatom