Prikazati pojedinačan prilog
  #5  
Staro 31.07.2013, 15:23
Korisnička slika od pike.sch
pike.sch pike.sch je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 16.12.2007
mjesto: panonia
Starost: 52
prilozi: 2.176
Zahvaljivao se: 144
Dobio je 572 zahvalnice(a/u) za 242 priloga
Jedan od najglupljih ikada napisanih tekstova koje sam procitao na internetu.
Stave slike denara a posle pisu da su Konstantinovi bronzani novcici nagrizeni i osteceni neprocenjive vrednosti. Kao Komsija (komsa) se pravi blesav pa nema pojima koliko kostaju tih 39 trulih folisa. Sigurno nisu vredniji od dva para kineskih plasticnih papuca ali najvaznije da napisu da su neprocenjive vrednosti.
U podnaslovu pise "kaznene prijave zbog nedozvoljenog obavljanja istraživačkih radova i prisvajanje kulturnog dobra" a dole pise da ih je okrivljeni kupio na internetu i da mu u kasnijem pretresu nisu nista nasli.
Apsurd jos veci da nije napisano ni inicijali otkrivljenog a kamoli ime i prezime kao sto u nekim crnohronicnim rubrikama pisu. To sve dovodi u sumlju istinitost price, sam tekst sluzi da bi se uplasili ili povukli njihovi konkurenti na trzistu.
Poruka teksta glasi; policijska mafija zajedno sa izmisljenim arheolozima clanovima tog klana mogu svakom od vas upadati u stan i otimati uz krivicnu prijavu sta god tamo neki strucnjak odredi kao kulturno blago. Zabranjeno je posedovanje bilo cega bilo cega sto oni utvrde kao kulturno blago.
U ovom testu nisam nasao ni ime i prezime ni inicijale autora sto je sasvim uobicajeno za te novinarsko mafijaske klanove ciji je cilj zastrasivanje i obmanjivanje javnosti.
Gade mi se takvi pokvareni ljudi...
__________________
tesoro tejon
odgoovorite sa citatom
Korisnici koji su se zahvalili korisniku pike.sch na prilogu