Prikazati pojedinačan prilog
  #215  
Staro 01.07.2010, 18:35
Grga Grga je upravo online
Iskusni korisnik
 
Registriran : 03.02.2007
Starost: 68
prilozi: 497
Zahvaljivao se: 28
Dobio je 67 zahvalnice(a/u) za 49 priloga
''eclipse''...
Ja nikada nisam niti rekao niti napisao da je ovo djelo ''vanzemaljaca''. Naglašavam, ove crteže nisu stvorili ''vanzemaljc'' već netko sasvim drugi. Sve do sada napisano s moje strane samo su dijelići eventualne druge knjige (ako se dogovorim s izdavačem), a možda bude jasnije ako se nastavim za'ebavati na ovome , meni jako dragom, forumu. Pogledaj ''crteže'' u pustinji Nazci u Peruu. Stari su stotine godina, ne vide se sa tla... ali iz zraka... eee, to je već druga priča... prožvakana mnogim ustima i opet ostala misterija...
Neka mi svi posjetitelji ove stranice oproste (a bilo vas je oko 400 od jučer na noć) na slijedeću izjavu:
Siguran sam da mnogi misle kao ja, ali šute. Ne znam zbog čega i volio bi da progovore. Ovako ispada da jedino Vumi i Enigma logično razmišljaju. Za Enigmu vam mogu otkriti (nadam se da name neće po-pi-zdit) koju školu ima... Diplomirani ing. elektronike... Jeste da je fulao profesiju pošto mu arheologija i numizmatika odlično leže u glavuši, al šta mu ja mogu...hm...
Sve vas lijepo pozdravljam s danas vrućega Kvarnera. Kupaju se ljudi sve u šesnaest, a ja još ni prst u vodu nisam umočio. Ebem li ga, bojim se morskiju ćukendi. Kod Pule jučer jedan izašao na plažu. Slovenski turist ga ćapio za rep, odvukao u dublje more i vjerojatno mu spasio glavušu...
odgoovorite sa citatom