TEMA: Radian-97
Prikazati pojedinačan prilog
  #1  
Staro 07.05.2005, 20:24
Korisnička slika od dropsyblood
dropsyblood dropsyblood je offline
Iskusni korisnik
 
Registriran : 10.03.2005
mjesto: U bekstvu
prilozi: 106
Zahvaljivao se: 1
Dobio je 0 zahvalnice(a/u) za 0 priloga
Radian-97

Pozdrav postovana gospodo.Za penzionisanog pukovnika elektronske struke Zvonira Jankovica,prvi put sam cuo na medjunarodnoj izlozbi"Pronalazastv o u Beogradu"1998.godine .Za uredjaj koji se zove Radian-97 dobio je drugu nagradu,i zlatnu plaketu sa likom Nikole Tesle.Ovaj uredjaj po tvrdnji konstuktora moze da pronadje sve elemente iz Mendeljejevog sistema.(zlato,srebr o,bronzu,bakar...sto je za nas tragace veoma bitno)Proucavajuci radiesteziju i formologiju(formolog ija je nauka koja proucava zracenja svih geometriskih oblika)poceo je prakticno da radi.Utvrdio je da svi elementi Mendeljejevog periodicnog sistema razlicito isijavaju zrake,od najlakseg po specificnoj atomskoj tezini-vodonika,do najtezeg-nobelijuma.Do zakljucka je dosao da vodonik ima najvisu frekfenciju zracenja,a nobelijum najnizu.Elementi izmedju se oglasavaju po rasporedu na lestvici,odnosno po specificnoj atomskoj tezini.Na isti nacin mogu da se odrede frekfencije jedinjenja i legura.Saznanje kako se elementi,jedinjenja rude oglasavaju frekfencijom od 1 do 30.000 herca posluzilo mu je da konstruise antene koje su to mogle da uhvate.Tako je nastao" Emiter visokofrekfentnih elektromagnetnih talasa"tj.Radian-97.Strucnjaci koji poznaju njegova svojstva smatraju da tako nesto nije konstruisano u svetu.Princip rada:"On emituje snop sirine 120cm,koji se rasprostire tri kilometra vertikalno i isto toliko u dubinu zemlje.Podesava se na odredjenu materiju.S dve antene(oblika latinskog L)krece se u potragu.Ako u dubini ima makar i zrnca te materije,antene ce se saviti unutra.Onda se snop iz aparata usmerava ka zemlji i po odredjenom pravilu se otkriva gde je i na kojoj dubini to sto se trazi" P.S.Voleo bih da cujem misljenje o ovom uredjaju svih clanova foruma,a narocito gosn.Zeljka(jackdete ct-a) cije misljenje izuzetno cenim.Ja licno mislim da je uredjaj FAKE jer doticnog gospodina je nemoguce naci.Odan prijatelj dropsyblood.
odgoovorite sa citatom