TEMA: Pitanje
Prikazati pojedinačan prilog
  #8  
Staro 07.03.2008, 22:29
Ljuba
Gost
 
prilozi: n/a
citat

Citat:
citat od crni Prikažite prilog
Ja nisam rekao a ni mislio Ljubo da se zezas vec me je zanimalo jesi li isprobao taj novi F4 jer me taj aparat zanima mozda bih ga kupio za sebe pa mi je jako bitno da nadjem nekog ko ga je i isprobao jer proizvodjac pise svasta hartija trpi a utisci sa terena su mnogo merodavniji. Nadam se da se sad slazes sa ovim sto sam izneo a sto se tice pravljenja aparata sema dilema itd toga sam sit , veruj mi na vrh glave su mi se popeli ti rucni radovi!
Imam originalni detektor.Detektore samo servisiram i zbog toga ovde o tome pišem.Ali veruj mi da ima dosta falsifikovanih aparata koje mogu da prepoznaju samo oni koji se ozbiljnije bave ovom vrstom elektronike.Ako se time baviš sigurno znaš da"manufactured by USA" ili već neki drugi natpis ne pronalazi ciljeve u zemlji nego samo praktična provera na terenu.Mnogi žele pored grafičkih prikaza na displejima raznih digitalnih aparata da oni mogu da iskopaju i nalaz pošto ga otkriju.Ali takav aparat još nije izmišljen.Ranije sam i zbog toga napomenuo da je svaki detektor dobar sam za sebe i za korisnika kome i zašto treba.Po kozna koji put ću i sad da iznesem ovde po mom ličnom mišljenju da digitalne verzije novih raznih detektora rade nepouzdanije kod otkrivanja ciljeva nego oni neki stariji modeli.To je zbog toga jer prilikom programiranja softvera aparata u fabrici proizvođači detektora namerno neće da"upišu"sve dobre programe i podešavanja jer oni nebi tako prodali više od jednog ili dva modela.Po meni je važno da se detektor može podesiti da dobro reguliše efekat mineralizacije tla i po mogućnosti da korisnik prepozna gvožđe u zemlji.Sve ostale dobre signale detekcije treba proveriti i iskopati nalaze u zemlji.
odgoovorite sa citatom