Prikazati pojedinačan prilog
  #252  
Staro 16.12.2010, 20:25
Grga Grga je offline
Iskusni korisnik
 
Registriran : 03.02.2007
Starost: 68
prilozi: 497
Zahvaljivao se: 28
Dobio je 67 zahvalnice(a/u) za 49 priloga
Još jedan ''dokaz''...

Da ne ostanemo samo na jednom ''dokazu'' moje teorije o drugačijoj Zemljinoj obratnici, odnosno, drugačijoj nagnutosti u odnosu na njenu os sjever-jug evo još jedan snimak iz Meksika...

http://www.youtube.com/watch?v=SmnC_...eature=related

Pogledajte zmiju. Zar nije previše tanka u odnosu na glavu!? Čak joj je i jedan dio repa ''odsječen'', kao kod guštera. Nešto očigledno nedostaje kod ovoga fantastičnoga spektakla. Po mome uvjerenju ''zmija'' bi se trebala pojavljivati iz ničega - kao da joj glava izlazi iz rupe... Da je piramida građena pod nešto blažim kutem, eee, onda bi svjetlosni efekat imao smisao... Ali nije. Piramida je sastavljena baš onako kako je i predviđena, ali... samo što je Zemlja bila za koji stupanj ''nagnutija''. Na ovoj lokaciji astronomi i bolji matematičari u milimetar mogu izračunati obratnicu, a pošto osobno nisam baš nekakav matematičar stupnjeve sam bubnuo nasumice, od oka, pa kako mi bude...
Ne mogu pronaći još dokaza, ali znam da jedan postoji na lokaciji ''Teotihuakan''. Ako netko uspije isčeprkati poneki video zapis bio bi mu zahvalan za informaciju. Ebiga, često nemam za gorivo od Jadrana prema Slavoniji, a kamo li razmišljati o bilo kakvom skupom turističkom putovanju...
Niko sretniji ne bi bio od mene da vam ponudim svoje fotose.
Ovako... moram pomalo ''krasti'' tuđe...
odgoovorite sa citatom