Prikazati pojedinačan prilog
  #27  
Staro 16.02.2005, 01:52
rammstein
Gost
 
prilozi: n/a
nemacki je sranje......jao ma sto se tice tih pecina u juznoj srbiji pa toga ima znas koliko,Uf.koliko ih samo ima gde jos uvek ljudska noga nije krocila za sada,postoje neke gde su i pronadjeni neki predmeti od zlata i srebra.Sta mislis da je to sve.....Juzna srbija je po istoriji bas poznata sto se tice ove druge strane o kojo mi pricamo.Ali naravno bas zbog te procedure oko ulaska i samog rada u pecinama one su nedovoljno istrazene i kao sto sam vec rekao "cuvaju svoju tajnu".Imam ja i to u planu da radim ali nazalost nemogu sve odjedanput moram po redu.Treba mi vremena za sve to.....A sto se tice ulaska ma to je prosto nemas se cega bojati.U tome i jeste car istrazivanja uci tamo u nepoznato gde niko do sada nije ulazio.A neznas sta te ocekuje u njoj i koju tajnu ona skriva.To je osecaj i uzivanje.Za jedno istrazivanje pecine koliko sam ja izracunao za dvoje potreban je ulog oko 3000e naravno uracunao sam modernu tehnikuA za Bor sam cuo i znam o cemu se sumnja da ima u njoj.A sto se tice "soduma"ne zaboravi da je i ovo moguce da ispod moze biti i podzemna reka.......