Prikazati pojedinačan prilog
  #25  
Staro 23.02.2011, 17:04
Korisnička slika od banebeograd
banebeograd banebeograd je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 21.03.2006
mjesto: Srbistanski tamni vilajet
prilozi: 994
Zahvaljivao se: 19
Dobio je 44 zahvalnice(a/u) za 31 priloga
Citat:
citat od eclipse4 Prikažite prilog
jos bih posvetio paznju na 1:10 min. snimka da obratis paznju na tajanstveni zvuk tog goldmaxxa.....ja jos nisam cuo da moj goldmaxx proizvodi takav zvuk a koliko vidim on tada podesava nesto.
bez ikakve zelje da neki aparat hvalim ali
kako sam i sam jednom prilikom bio svedok jednog slicnog namenskog "testa" koji je za cilj imao samo da se jedan detektor favorizuje dok se svi drugi naravno ispljuju zelim da obratite paznju pre svega na velicinu sondi testiranih aparata
gde se minelab pojavljuje sa najverovatnije standardnom 28 a gmp sa standardnom 22cm
svi oni koji su probali znaju koja je razlika u tih nekoliko cm precnika u odnosu na dubinu koja se postize.
a da ne pricamo ni to da je razlika u cenama ova dva aparata 1x4 /ili 900 prema 4000 evra/
zato ne bi nikome preporucivao da se bas previse oslanja na yutube exxxperte i njihove video uradke, jer vecina njih ima neke skrivene namere, najcesce da sto bolje prodaju ono cime trguju
ps. uostalom procitajte komentare ispod onog gore snimka vezanog za gpx5000 pa ce vam sve biti jasno
odgoovorite sa citatom