TEMA: Garret ADS
Prikazati pojedinačan prilog
  #13  
Staro 21.04.2008, 08:24
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 55
prilozi: 7.897
Zahvaljivao se: 157
Dobio je 1.063 zahvalnice(a/u) za 409 priloga
Vumi nikome niti brani niti moze zabraniti da se bavi izradom detektora (niti zeli)...jedino sto ne zeli je to da se isti ovdje reklamiraju (kao i njihovi "proizvodjaci").
@ljubo
Sto se tice pokojnog Zeljka (Jackdetect) on je takodje bio previse tvrdoglav i htio je ovdje nametnuti neka svoja pravila i misljenja i unistio je jednu od najvecih tema ovoga foruma (tema jos uvijek postoji ali nije dostupna citaocima) svojim destruktivnim ponasanjem. On je takodje htio ovdje nametnuti kucnu radinost koju je hvalio do neba dok su ostali za njega bili neupotrebljivi... bio je nekoliko puta zamoljavan da prestane sa time ali je on bio uporan da sprovede ono sto je naumio...nije mu proslo jer mu nisam dozvolio a na kraju je bio iskljucen.
Zato, zamolio bih vas da zaboravite teme oko detektora iz kucne radinosti ili ih vodite na drugom forumu (vec sam negdje napisao kome, mada sigurno znate i sami)..ovo mjesto mozete iskoristiti za pisanje o svim detektorima...ali samo od priznatih proizvodjaca i cim neko spomene kako je on neki od njih "frizirao" i sta ti ja znam sta sve radio, tema ce biti izbrisana....mislim da smo se dogovorili oko toga...
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*